Ranking Wawrzynowców

Zdobywcy WAWRZYNU STRZELECKIEGO okręgu suwalskiego

Zdobywcy WAWRZYNU STRZELECKIEGO okręgu suwalskiego od 2001 roku, tj. od wprowadzenia nowego systemu punktacji (na 500 pkt.). Wynik klasyfikujący do odpowiedniego Wawrzynu jest sumą 3-ech najlepszych wyników w sezonie, osiągniętych na zawodach rangi ogólnokrajowej, zakwalifikowanych jako zawody centralne. Dodatkowo jeden z tych trzech najlepszych wyników w sezonie musi być ustanowiony na zawodach obowiązkowych, oznaczonych w centralnym terminarzu symbolem “OW”.

(1410-1455 pkt.) (1365-1409 pkt.) (1320-1364 pkt.)
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

1. Ryszard Tuszkowski
K.Ł. Rogacz Giżycko
2001
2002
2003
2005
2006
2008
2009
2010
2013
1415
1417
1426
*1443*
1417
1420
1429
1417
1421
2004
2007
2011
2012
2014
2016
1407
1404
1369
1394
1391
1365
2015
2017
2018
1340
1334
1346
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

2. Edward Ottomański
K.Ł. Dzik Giżycko
2001
2002
2004
2007
1417
1426
1410
1412
2003
2006
2009
1404
1384
1392
2005
2008
1353
1355
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

3. Paweł Jakubiak
K.Ł. Dzik Olecko
2010 1418 2005
2009
2011
2012
2013
2015
2018
1378
1370
1395
1402
1400
1391
1386
2006
2007
2008
2014
2016
2017
1353
1347
1332
1348
1343
1344
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

4. Przemysław Adamus
K.Ł. Cyraneczka w Turośli
2010 1410 2008
2009
2011
1387
1402
1366
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

5. Marcin Roszko
K.Ł. Sarna Olecko
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
1370
1368
1373
1375
1373
1376
1390
1379
1398
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

6. Rafał Kapliński
K.Ł. Dzik Giżycko
2002
2004
1384
1372
2003 1327
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

7.Jarosław Kurzynowski
K.Ł. Rogacz Giżycko
2005 1381 2004
2006
2007
2008
1360
1331
1353
1364
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

8. Zygmunt Zajączkowski
K.Ł. Kormoran Giżycko
2001
2004
2006
1342
1342
1340
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

9. Piotr Sanczenko
K.Ł. Żbik Węgorzewo
2013 1348
Imię i nazwisko Złoty Srebrny Brązowy
Rok Pkt Rok Pkt Rok Pkt

10. Kamil Kocisz
K.Ł. Kormoran Giżycko
2013 1346

* wawrzyn rekordowy (479, 486, 478 pkt), siódma lokata w kraju.