JELEŃ – WIENIEC

Trofea łowieckie
wieniec jelenia byka

 

Najwyżej wyceniony jeleń pochodzi Bułgarii 273,60 pkt CIC, drugi co do wielkości wieniec 271,00 pkt CIC pochodzi z Węgier. Najmocniejszy polski wieniec z 1978 roku wyceniony został na 252,00 pkt CIC.

 

  

MEDAL ZŁOTY 210,00+ pkt CIC

LpNr rej.Miejsce pozyskaniaMyśliwyMasa wieńca [kg]Rozłoga [cm]Pkt. CICWystawy
1170/W6/SU1983Maćkowa RudaŁapiński Włodzimierz9,0075,20237,07
2135/W2/SU1999Głęboki BródFluch Tomas11,4090,00235,05
3--Hauck Frank10,2055,00225,03
4-PłaskaWaluś Benedykt9,80104,00224,45KR93
5133/W4/SU2014DrygałyDuda Henryk9,6074,00223,53
6-PomorzeŁapiński Włodzimierz--219,76PO83
7053/W2/SU2008EłkŻoch Witold9,4073,00219,18
8-PomorzeKocan Jan8,8072,20218,31PŁ81
9026/W1/SU1990PiszŚliwka Ludwik9,1095,00218,31
10088/W4/SU2013DrygałyBilip Michał9,2059,00216,94
11115/W6/SU2017GiżyckoNosek Krzysztof8,3078,00216,94
12003/W3/SU2011SuwałkiSawicki Zdzisław 9,0073,30216,75
13042/W1/SU1993 BorkiSkrobot Stanisław9,3069,00216,65
189/W5/SU2018DrygałyKrajewski Jerzy Robert8,7093,00216,50
190/W5/SU2018BorkiJuchniewicz Jarosław9,2079,00216,10
1498/W5/SU2015AugustówZajge Marcin8,3087,00215,74
1533/W6/SU2016SuwałkiWerno Piotr8,9084,60215,37
16115/W4/SU2014GiżyckoStaniul Janusz8,8075,00214,71
17083/W2/SU2009SuwałkiKamieniarz Jarosław8,6072,90214,12
18120/W1/SU2006PomorzeBiesiadecki John8,5083,50213,88
19071/W3/SU2004DrygałyForster Christoph9,4093,50213,16
20133/W6/SU2017BorkiStępniak Mirosław8,8068,00212,35
21043/W2/SU2008 Szczebra Ługowski Andrzej8,5092,00212,07
22072/W1/SU1979-Marcinkiewicz Józef8,1078,0211,82
23228/W4/SU2017GiżyckoMikosza Piotr8,5076,50211,71
2435/W6/SU2016GiżyckoMikosza Piotr8,5076,50211,71
25134/W4/SU2015SuwałkiMickus Jan8,0071,50211,67
26141/W6/SU2018SuwałkiRadwański Ryszard7,9075,50211,63
2734/W6/SU2016SuwałkiSawicki Zdzisław9,1090,60211,42
28097/W2/SU2009DrygałyGadejkis Jan8,2070,70211,24
29108/W2/SU2009 AugustówKochanowski Jacek7,9083,00211,21
30142/W6/SU2018SuwałkiMickus Jonas9,0090,00211,09
31-PomorzeKocan Jan7,3086,50210,89PŁ81
32112/W2/SU2009AugustówRowiński Krzysztof8,5081,00210,52
33134/W4/SU2014DrygałyRogiński Andrzej8,0075,50210,48
34138/W2/SU2010PłaskaSawicki Zdzisław7,1076,60210,41
3555/W6/SU2015DrygałySchweke Nils8,7074,30210,35
36062/W4/SU2011AugustówTeterycz Kazimierz8,0068,20210,33
37094/W3/SU2008GołdapWinfried Muffert9,0077,00210,23
38097/W1/SU2004GiżyckoŁukaszewicz Ryszard8,3072,00210,16EXPO 2007
39107/W4/SU2014PiszJoerger Pierre-Yves6,8066,00210,05
40001/W1/SU1983PiszWojsiat Witold8,2071,00210,00PO83

  

MEDAL SREBRNY 190,00-209,99 pkt CIC

LpNr rej.Miejsce pozyskaniaMyśliwyMasa wieńca [kg]Rozłoga [cm]Pkt. CICWystawy
1025/W1/SU1991Czerwony DwrJakuciński Kazimierz7,7082,00209,79
2147/W4/SU2014GiżyckoStackiewicz Mieczysław8,2073,50208,91
3029/W2/SU2005PiszKaczmarczyk Mieczysław8,6079,10208,85
182/W5/SU2018PiszRene Maun7,7054,50208,33
4139/W2/SU2010PłaskaSawicki Zdzisław7,7077,00208,29
597/W5/SU2015AugustówTetrycz Marcin7,5063,00208,00
6027/W1/SU1991PomorzeSewastynowicz Jan7,3062,00207,95
740/W6/SU2010AugustówKolator Adam8,3057,30207,74
841/W1/SU1993PomorzeSzestowicki Stanisław7,2051,00207,68
927/W6/SU2016DrygałyRogiński Andrzej8,3073,00207,55
10084/W3/SU2011GiżyckoSzewczyk Waldemar8,3069,00206,98
11-PłaskaWłostowski Jerzy--206,82KR93
12011/W1/SU1985DrygałySamolej Janusz7,8075,50206,62
1343/W1/SU1993GiżyckoWiszowaty Wojciech6,8090,50206,59
14114/W1/SU2006AugustwTrzaskowski Kazimierz8,9080,10206,49
183/W5/SU2018OleckoTyszkiewicz Wojciech8,0080,00206,41
15102/W3/SU2008GołdapPliszka Jacek9,3086,00206,34
1649/W4/SU2012BorkiKelm Ingolf9,0069,00205,96
17080/W1/SU1997BiałobrzegiWierzbiński Bogusław7,7082,00205,84
1859/W6/SU2015DrygałyHemke Herman8,4065,50205,84
19114/W6/SU2017DrygałyGraver Trine7,4082,00205,65
2096/W5/SU2015GiżyckoStraczycki Maciej7,8088,00205,58
21137/W2/SU2010PłaskaSawicki Zdzisław7,9086,00205,45
22---/--/SU2009AugustwJurgen Jansen Fihl8,7060,00205,40
23001/W3/SU----DrygałyŚwięszkowski Bogdan7,50106,50205,37
2453/W3/SU2010DrygałyFuchs Zbigniew6,7078,00205,31
25116/W4/SU-----Skubis Leszek7,3065,50205,28
26003/W1/SU1985SrokowoSułkowski Wojciech8,8070,00205,15
27---/--/SU2008AugustwWłostowski Jerzy7,5079,20205,02
28124/W4/SU2015BorkiStasiński Robert8,1083,50204,90
29-/-/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert--204,83
30014/W3/SU2011SuwałkiObłocki Jacek8,1084,00204,83
31-/-/SU2012Głęboki BródBober Witold--204,71
32103/W1/SU1968Czerwony DwrBorowski Michał7,8069,50204,60
33---/--/SU2007AugustwImmar Heima7,4075,50204,57
34106/W1/SU2003Czerwony DwrLiwak Tomasz9,1070,50204,36
35087/W1/SU----SuwałkiHuszcza Zdzisław8,3075,50204,30
3626/W6/SU2016MaskulińskieŁukasik Leszek8,4069,60204,26
37127/W6/SU2017Patalan StanisławPisz6,3070,50204,18
38105/W3/SU2011DrygałySchweke Jens7,5081,00204,08
39020/W1/SU1984PiszPatalan Stanisław8,0089,00203,95
40-PopielnoSikorski Jerzy--203,84KR93
4144/W2/SU2008PiszMaciuk Zbigniew7,6093,30203,81
42-SuwałkiBargielski Jan--203,75PO83
4395/W5/SU2015PiszFlorczyk Andrzej7,4079,00203,73
44117/W3/SU2011Głęboki BródMajchrzak Robert7,8068,50203,43
4542/W3/SU2009DrygałySchweke Lars7,7071,00203,34
46---/--/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert--203,26
47122/W4/SU2001GołdapKuśtowski Andrzej8,0076,00203,07
4856/W6/SU2015DrygałySchweke Lars6,8078,70202,99
49073/W3/SU2004DrygałyHogg Johann8,0065,00202,97
50-Głęboki BródSosnowski Władysław--202,91PŁ81
51152/W5/SU2018PiszFriedrich August Eickholt7,0081,70202,76
52010/W1/SU1985PiszPieńkowski Czesław8,6069,30202,73
5361/W6/SU2015DrygałyPetersen Mogens Winther6,7076,50202,72
54153/W5/SU2018SuwałkiSawicki Zdzisław8,3077,00202,70
200/W5/SU2019PomorzePopiel Grzegorz7,1073,70202,45
55094/W1/SU1987GołdapJarocki Stanisław7,7082,00202,35
56093/W1/SU1988OleckoJarocki Stanisław7,4074,00202,29
57---/--/SU2009Głęboki BródWerno Piotr--202,27
58081/W2/SU2009GołdapJan Janssen7,2077,00202,21
59-/-/SU2013Głęboki BródMadej Piotr--202,03
6019/W6/SU2016OleckoBugnacki Stanisław8,0077,70201,89
61120/W3/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert7,2082,50201,86
62107/W6/SU2017AugustówHermet Andras6,5064,00201,77
63142/W2/SU2009PłaskaFranz-Xsver Giydberger8,1077,60201,57
64081/W1/SU1983MrągowoPupiałło Ryszard8,3070,00201,57
6554/W3/SU2011SuwałkiMadej Piotr7,7057,20201,55
66153/W6/SU2008Kalin JosefDrygały6,7081,00201,48
67058/W2/SU2008AugustwChomicz Ryszard7,8072,70201,44
6852/W3/SU2010DrygałyMajchrzak Robert6,4079,00201,39
69074/W1/SU1992DrygałyWołkowycki Jarosław7,9074,00201,37
7028/W6/SU2016BorkiJarosz Andrzej9,0065,00201,34
7154/W6/SU2015DrygałySchweke Jens7,6080,50201,33
72059/W2/SU2008AugustwMrz Piotr8,2071,00201,23
73085/W2/SU2009DrygałyPierzchalski Andrzej7,9069,00201,19
74-/-/SU2012Głęboki BródMajchrzak Robert--200,98
7523/W6/SU2016SuwałkiMadej Piotr 7,4075,80200,88
76168/W6/SU2016Szestowicki ŁukaszPomorze6,0075,30200,85
77078/W4/SU2012DrygałySchweke Jens8,2083,30200,75
78072/W3/SU2004DrygałySchweke Jens7,7074,00200,69
79123/W1/SU2006DrygałyMaurer Franz8,6075,00200,60
8094/W5/SU2015PiszBieleninik Ireneusz7,7076,00200,55
81110/W4/SU2014GiżyckoUhling Gerd7,6074,50200,38
82-KruklankiChmielewski Marian--200,30KR93
83143/W3/SU2012GiżyckoNikitiuk Michał8,0090,00200,20
188/W5/SU2018GiżyckoGoch Tadeusz8,4078,20200,20
84104/W2/SU2010PomorzeSzestowicki Łukasz7,6078,00200,18
85123/W2/SU1987DrygałyTarnacki Kazimierz8,5095,20200,16
8617/W6/SU2016SuwałkiKazimierz Jarosław7,0091,50200,06
87113/W6/SU2017PiszJoerger Pierre-Yves6,4095,00200,06
88024/W1/SU1990Czerwony DwrSztabiński Leon7,6081,30199,80
89164/W6/SU2013GołdapSztuczka Tadeusz7,9083,00199,71
90039/W2/SU2008PiszDubouille Jean-Richard6,3081,40199,57
9132/W6/SU2016EłkTyszkiewicz Wojciech7,0079,50199,48
92106/W6/SU2017AugustówTomberg Meelis6,1060,00199,45
93105/W6/SU2017GiżyckoŚwiatły Arkadiusz7,4077,50199,33
9493/W5/SU2015PiszTrąbka Robert6,6075,00199,29
95111/W6/SU2017BorkiWojno Zbigniew7,2070,50199,25
96151/W5/SU2018RudówkaNicolas Calmettes8,1065,30199,25
9792/W5/SU2016DrygałyRogiński Ryszard7,0063,00199,17
98138/W6/SU2017Kiriuszkin WiaczesławSuwałki7,0093,30199,17
9991/W5/SU2015OleckoDemiańczuk Józef7,6076,00199,10
100091/W1/SU1992OleckoJanczenia Jan7,0078,00199,02
101057/W4/SU2012AugustwHermet Andros6,7078,00198,95
102-PiszArcimowicz Andrzej--198,87PO83
103143/W6/SU2018Makowski RyszardGłęboki Bród8,6069,00198,85
104121/W4/SU2014PłaskaSewastynowicz Wiesław6,9077,00198,84
105068/W1/SU1993SzczebraChmielak Ryszard7,2089,70198,84
106034/W4/SU2013PomorzeCesarz Jzef7,3084,50198,79
107001/W2/SU2008DrygałyKawałkowski Roman7,5081,00198,78
108---/--/SU2010AugustwTetrycz Kazimierz8,0082,50198,69
109124/W1/SU2006DrygałySchweke Jens7,7079,00198,58
110102/W6/SU2017PomorzeMasłowski Mirosław7,5071,00198,54
111069/W2/SU2008BorkiSzyłejko Rafał7,4064,50198,49
112079/W2/SU2009GołdapDieter Bissing7,4066,00198,33
113073/W1/SU1988DrygałyWołkowycki Jarosław8,6077,00198,15
114103/W4/SU2011Czerwony DwrHenrih Unger8,9078,30198,08
115071/W2/SU2004AugustwWierzbiński Bogusław8,2077,80198,08
116009/W3/SU2010AugustwKolator Adam7,4057,30198,08
117078/W2/SU2009GołdapWerner Danischewitz7,3088,00198,05
11852/W4/SU2013OleckoTyszkiewicz Wojciech6,607,30197,87
11916/W6/SU2016PłaskaSawastynowicz Wiesław7,1065,50197,84
120083/W1/SU1992AugustwWierzbiński Bogusław8,0071,20197,81
121110/W2/SU2010PomorzeRodak Wojciech7,2078,00197,79
122140/W4/SU2014OleckoŻoch Witold7,3076,00197,73
1232/W5/SU2014PomorzeBiesiadecki John7,6068,80197,73
124067/W4/SU2013BorkiMierzwiński Józef7,2080,00197,68
178/W5/SU2018PłaskaPuczyłowski Radosław7,8063,50197,64
12548/W6/SU2016GiżyckoOłownia Andrzej7,5087,50197,51
126028/W1/SU1991BorkiSkrobot Stanisław8,1082,30197,51
179/W5/SU2018PiszKaczmarczyk Mieczysław7,4066,70197,48
127-/-/SU2010Głęboki BródWichliński Marek--197,21
128076/W3/SU2011PiszKamiński Edward7,1067,30197,11
129058/W4/SU2014BorkiTryk Arkadiusz8,0086,00196,98
130019/W1/SU1974OleckoBrzeziński Józef7,5077,00196,98
13147/W1/SU1984MaskulińskieSzyrmer Ryszard6,7073,70196,97
132132/W6/SU2017Wołkowycki JarosławGiżycko6,3072,60196,96
133143/W2/SU2009PłaskaFranz J, Leifer6,7078,00196,80
13430/W6/SU2016DrygałyRogiński Ryszard8,2080,00196,72
135069/W1/SU1989Huta PolańskaJzef Jankowski7,9094,70196,61
136151/W6/SU2014Ziemblicki RyszardSuwałki6,2081,40196,58
137---/--/SU2010AugustwLeire Henrik8,1073,80196,51
138035/W4/SU2013OleckoMilewski Paweł7,1068,50196,48
139-/-/SU2012Głęboki BródMajchrzak Robert--196,45
140077/W2/SU2009GołdapKapitan Wiesław7,1071,00196,36
14190/W5/SU2015AugustówTomkiewicz Waldemar7,4068,20196,32
142061/W4/SU2011AugustwAndreas Humer7,3086,30196,24
143134/W6/SU2017Molter EricWęgorzewo8,3070,50196,23
187/W5/SU2018GiżyckoUziałło Roman7,4084,00196,23
144104/W6/SU2017GiżyckoKrysiak Wojciech8,1081,50196,07
14551/W1/SU1994BiałobrzegiWierzbiński Bogusław7,5083,50196,06
146003/W2/SU2007DrygałyDawidziuk Janusz7,6072,00196,04
1471/W5/SU2014DrygałyKlatt Jan7,2066,40196,03
148-/-/SU2015SzczebraŁugowski Andrzej7,2065,00196,00
149126/W6/SU2017Molda TadeuszCzerwony Dwór6,6063,00195,92
150136/W4/SU2014GiżyckoWysocki Stanisław7,3065,70195,89
15125/W6/SU2016OleckoLaszkowski Leon7,2072,50195,85
152061/W1/SU1996GiżyckoTuszkowski Ryszard7,3078,00195,83
153123/W3/SU2010Głęboki BródWichliński Marek6,8074,60195,80
154128/W6/SU2017Korzeniewski AdamAugustów6,4051,00195,80
155002/W2/SU2007DrygałyRybka Henryk8,1072,00195,79
15650/W6/SU2015DrygałyMajchrzak Robert6,6082,70195,73
173/W6/SU2019GiżyckoAndruszkiewicz Leszek7,5082,50195,72
157103/W6/SU2017EłkTyszkiewicz Wojciech6,5060,40195,67
184/W5/SU2018BorkiPieczunko Jan7,9068,50195,66
158003/W4/SU2012PłaskaWasilczyk Henryk7,1074,50195,63
159---/--/SU2008Głęboki BródRejnhold Eike--195,59
160075/W1/SU----MaskulińskieJanus Henryk6,7079,00195,57
161---/--/SU2008Głęboki BródJaak Hulsbosch--195,54
162024/W4/SU2013PiszSerafin Łukasz7,8058,50195,34
163101/W6/SU2017PłaskaParafinowicz Mirosław7,0082,50195,31
164004/W2/SU2007DrygałySchweke Jens7,6068,00195,27
165120/W2/SU2009GiżyckoKocisz Kamil6,9068,50195,23
16689/W5/SU2015AugustówWojtulewicz Jarosław7,2074,50195,20
167040/W1/SU1981PiszGoździewski Jan7,1081,00195,02
168030/W2/SU2000EłkZarzecki Artur7,8060,00195,02
169055/W4/SU2012PiszHentz Francis6,9080,00195,00
170130/W6/SU2017Maślak HubertDrygały7,6060,00194,97
171074/W2/SU2009PiszJurgen Rckheim6,3073,80194,94
172022/W1/SU1989GiżyckoWedle Andrzej7,1083,60194,90
173101/W3/SU2007GołdapThomas Muller7,8083,00194,88
174108/W6/SU2017AugustówTeterycz Mancius7,3074,50194,80
175112/W6/SU2017PiszLundbland Ole Marius7,3082,50194,74
176092/W3/SU2011PłaskaGazdowski Hubert7,0080,00194,73
17788/W5/SU2000AugustówKorzeniecki Adam6,90-194,71
178093/W2/SU2009PiszGrzegorzewski Grzegorz6,9086,70194,69
179---/--/SU2008Głęboki BródMadej Piotr--194,52
180145/W2/SU2010PłaskaKrziger Dirk6,2089,60194,50
181015/W3/SU2010PłaskaZaremba Hubert7,2057,00194,46
18222/W6/SU2016SuwałkiWerno Piotr 7,4075,50194,41
18331/W6/SU2016PiszRachubiński Jarosław7,2077,00194,34
184036/W4/SU2013PłaskaSolecki Rafał7,1077,00194,24
18587/W5/SU2015OleckoDemianczuk Józef7,6075,70194,14
186089/W3/SU1999OleckoJakubiak Paweł6,7082,50194,08
187148/W4/SU2014GiżyckoZiętek Sobiesław7,0061,70193,98
188125/W6/SU2017Wróblewski MichałEłk6,4087,00193,97
177/W5/SU2018OleckoMilewski Paweł8,0063,50193,93
189---/--/SU2009Głęboki BródKimak Dariusz--193,91
19024/W6/SU2016DrygałyPiechowski Władysław5,7065,00193,91
19186/W5/SU2016OleckoSurwiło Marcin7,2065,30193,79
192114/W4/SU2003PomorzeKŁ "Słonka" Sejny7,0073,00193,78
193---/--/SU2005AugustwJorgensen Banke Kenneth7,4086,40193,76
19485/W5/SU2015SuwałkiMadej Piotr6,4057,00193,67
19584/W5/SU2015MaskulińskiePudski Ludwik6,7083,30193,63
196031/W1/SU1991Czerwony DwrBronkiewicz Marcin7,5077,50193,55
172/W6/SU2019DrygałySokołowski Karol7,2082,00193,54
19783/W5/SU2016PomorzePopiel Grzegorz5,8076,60193,51
19818/W6/SU2016SuwałkiKarwan Marek6,6078,50193,43
199029/W3/SU2009DrygałyBayha Kurt7,1067,00193,41
200040/W2/SU2008SuwałkiFinc Krzysztof6,8080,40193,40
185/W5/SU2018GiżyckoMatyjasek Marian6,6060,00193,31
201079/W3/SU2011PiszKorzeb Andrzej6,4074,50193,23
202080/W2/SU2009GołdapWerner Danischewitz6,5083,00193,22
20345/W2/SU2008PiszSerafin Łukasz7,3077,50193,20
204088/W1/SU----RajgrdStaranowicz Zygmunt-67,00193,13
205125/W2/SU2010SuwałkiInertens Peter6,2082,00193,08
206131/W6/SU2017Romaszkiewicz JacekAugustów6,7084,50193,05
207004/W4/SU2013OleckoKowalewski Jarosław7,1088,00193,04
208-/-/SU2014SzczebraVering Lothar6,5055,00193,00
209121/W2/SU1970PiszMuzeum Ziemi Piskiej6,9091,50193,00
21047/W6/SU1996PiszMańczak Kazimierz7,4089,00193,00
211022/W3/SU2009PiszN-ctwo Pisz7,0075,50192,98
21282/W5/SU2015GołdapNaruszewicz Karol6,9068,70192,95
213102/W4/SU2006SuwałkiStowing Detlev6,5074,00192,92
214029/W4/SU2013PiszBieleninik Ireneusz6,2085,00192,87
21520/W6/SU2016PłaskaKlepacki Robert7,1070,00192,86
216032/W1/SU1991StrzałowoSawicki Jan7,3063,70192,83
21715/W6/SU2016PłaskaSolecki Rafał6,4063,00192,80
218084/W1/SU1999BiałobrzegiWierzbiński Bogusław8,3067,80192,75
219137/W4/SU2015DrygałyKruszszyński Robert7,4072,00192,71
220006/W3/SU2010BorkiJarosz Andrzej7,5078,20192,63
221083/W4/SU2014DrygałySturm Marc6,9074,00192,62
222146/W2/SU2011PłaskaSkubis Leszek6,0088,00192,59
22381/W5/SU2015PłaskaPuczyłowski Radosław6,6074,00192,59
224002/W1/SU1984DrygałyŁoboda Stefan6,50107,70192,56
22521/W6/SU2016SuwałkiMadej Piotr7,7064,60192,52
226150/W6/SU2018Nietupski ZdzisławSuwałki7,0085,40192,51
22751/W2/SU1976PiszRackiewicz Leon6,7083,40192,48
228075/W4/SU2012DrygałySteiner Herbert6,5076,00192,36
229070/W1/SU1989Huta PolańskaJankowski Jzef7,4088,80192,30
230100/W3/SU2007GołdapJorg Dippel6,8080,00192,29
231004/W1/SU1984GiżyckoZiętek Mieczysław7,3082,00192,22
232108/W4/SU2014PiszFuchs Michel5,7075,80192,21
23380/W5/SU2015MaskulińskieKwiatkowski Mateusz6,5087,10192,16
23429/W6/SU2016BorkiJuchniewicz Jarosław7,2083,00192,12
235113/W1/SU2006PiszGłębocki Leszek6,7058,50192,07
236086/W4/SU2013DrygałyHemker Hermann7,2087,80192,06
237099/W3/SU2007GołdapJurgen Prantner7,1058,00192,01
238073/W2/SU2001AugustwWierzbiński Bogusław7,6071,90/td>
191,98
239040/W3/SU2009DrygałySchelbert Armin6,2068,00191,95
240077/W3/SU2011PiszKamiński Andrzej6,1078,50191,91
24136/W6/SU2016GołdapWiśniewski Janusz8,0072,00191,91
242111/W3/SU2011DrygałyKalinowski Sławomir6,5074,50191,90
243032/W2/SU2000PiszKaczmarczyk Mieczysław6,3081,60191,75
2443/W5/SU2014AugustwSiewiec Stanisław6,8061,00191,72
245080/W3/SU2011PiszCzerkwiński Janusz6,0075,00191,68
246---/--/SU2008Głęboki BródWulf Manfred--191,67
247135/W3/SU-----Fatyga Jan6,6090,80191,66
248005/W1/SU1985GiżyckoStaniul Janusz6,3053,50191,66
249014/W2/SU2008AugustwWarsiewicz Maciej7,8070,30191,64
250140/W2/SU2009PłaskaSawicki Mikołaj6,9082,00191,61
251060/W3/SU2011GołdapHermann Bjrn7,4093,00191,58
171/W6/SU2019SuwałkiBuchowiecki Grzegorz6,2069,40191,53
252141/W2/SU2009PłaskaSawicki Mirosław7,4081,00191,52
253154/W6/SU2008Schweke JensDrygały7,5069,00191,52
181/W5/SU2018MaskulińskiePurski Ludwik5,8076,00191,48
254099/W1/SU1988Czerwony DwrRewak Mirosław6,20108,20191,46
255011/W2/SU2004GiżyckoGoch Tadeusz6,9075,50191,46
256100/W4/SU2014MaskulińskieMadej Piotr6,7090,00191,42
257-/-/SU2010Głęboki BródMargol Henryk--191,41
258---/--/SU2009Głęboki BródMadej Piotr--191,38
259098/W3/SU2009GiżyckoZych Arkadiusz6,9078,50191,38
260005/W3/SU2010PiszDzipanow Andrzej7,0071,00191,30
261110/W6/SU2017BorkiKaczyński Michał7,1088,00191,29
262033/W2/SU1998PiszKaczmarczyk Mieczysław5,8067,40191,28
26349/W1/SU1994PiszDziarkowski Stanisław7,7089,40191,27
26479/W5/SU2015PiszCiborowski Daniel6,6088,70191,19
265118/W5/SU2016PiszBrzozowski Marek5,8089,00191,18
266005/W4/SU-----Tryk Arkadiusz7,8076,00191,12
267030/W3/SU2009DrygałyBerdelmann Olaf5,9067,00191,10
268071/W1/SU2004MaskulińskieJanus Henryk7,1069,00191,00
26978/W5/SU2015PiszKawałkowski Roman6,0048,30190,98
27050/W1/SU1994SuwałkiObłocki Jacek5,9063,50190,88
271093/W3/SU2011AugustwWierzbiński Bogusław6,4088,50190,85
272129/W6/SU2017Kleszczewski ZbigniewSuwałki6,6073,00190,83
273142/W4/SU2014EłkIgnasik Ireneusz6,2069,50190,79
274---/--/SU2006AugustwLeifert Josef6,9088,10190,78
275064/W4/SU2012AugustwMechs Tomberg6,2074,00190,76
27677/W5/SU2016EłkZarzecki Artur6,7062,70190,75
277062/W3/SU2011GołdapWerner Danischewitz5,8071,00190,73
278098/W3/SU2009GołdapRomuald Naruszewicz7,1065,00190,64
279089/W2/SU2001GołdapWawrzyniak Piotr6,6066,50190,64
280144/W6/SU2018Chmielewski JerzyGiżycko6,7050,00190,63
281141/W4/SU2015EłkWróblewski Michał8,5078,50190,59
28263/W2/SU2008PomorzeFalkowski Andrzej6,8078,20190,58
28343/W6/SU2008AugustówSochacka Kinga6,0079,00190,57
28488/W2/SU2009PiszWłodyka Jacek5,7066,10190,52
28548/W1/SU1994PiszMaciuk Zbigniew5,8072,00190,49
28649/W6/SU2015DrygałyMajchrzak Robert6,4070,40190,43
28723/W3/SU2010PiszLipnicki Edmund6,1078,00190,40
288124/W6/SU2017MaskulińskieMałż Jacek6,7069,50190,37
28975/W5/SU2015KrusznikMisiukiewicz Wojciech5,6062,00190,31
290109/W6/SU2017PiszJabłoński Piotr7,0069,00190,30
291105/W1/SU1968Czerwony DwrBorowski Michał7,3062,60190,26
29213/W2/SU2004SzczebraSiemiaszko Janusz5,7084,50190,25
29334/W2/SU1985DrygałyPatalan Stanisław5,9080,40190,23
29482/W1/SU1985AugustwWierzbiński Bogusław7,8088,50190,20
29555/W1/SU1994GiżyckoStelmasiewicz Waldemar6,3074,40190,20
296100/W6/SU2017AugustówPawłowski Paweł6,9069,50190,18
29776/W5/SU2015Czerwony DwórZarzecki Wiesław6,4073,50190,15
29862/W2/SU2008AugustwJanczak Jerzy6,5073,30190,11
180/W5/SU2018PiszGotowicz Wiesław6,5072,20190,10
299132/W4/SU2014SuwałkiDobrzyński Jan6,6074,50190,06
30064/W2/SU2008DrygałyWołkowycki Jarosław6,9060,00190,06
30152/W6/SU2015DrygałySchweke Jens6,2088,00190,06
186/W5/SU2018GiżyckoBoberek Jacek7,2073,00190,05
30214/W6/SU2016BorkiJabłoński Paweł7,2065,00190,04
303122/W3/SU2010Głęboki BródMargol Henryk7,2087,00190,01
3042/W3/SU2010DrygałyPierzchalski Andrzej6,2067,70190,00

  

MEDAL BRĄZOWY 170,00-189,99 pkt CIC

LpNr rej.Miejsce pozyskaniaMyśliwyMasa wieńca [kg]Rozłoga [cm]Pkt. CICWystawy
1144/W4/SU2015AugustówHermet Andrej5,4078,00189,87
2141/W4/SU2015AugustówHermet Andrej5,4078,00189,87
334/W5/SU2015AugustówHermet Andrzej5,4078,00189,87
4162/W6/SU2008DrygałySchweke Jens7,2069,00189,84
198/W5/SU2019GiżyckoWołkowycko Jarosław6,8074,90189,80
5042/W4/SU2010PłaskaNowikow Jerzy6,4067,00189,77
653/W6/SU2015DrygałySchweke Jens6,8071,00189,71
7109/W3/SU2011DrygałyFranke Andreas7,2073,00189,70
8088/W3/SU1976OleckoRant Henryk6,3089,00189,67
965/W5/SU2016GiżyckoRapnik Leon6,6062,50189,59
10113/W2/SU2009-Obuchowski Andrzej6,6089,10189,58
11063/W4/SU2012AugustwMechs Tomberg6,5064,00189,50
1293/W6/SU2017GiżyckoRawłuszko Jacek7,1067,50189,45
13103/W3/SU2011DrygałySchweke Nils6,3077,00189,38
14037/W1/SU1986PiszWojsiat Witold6,5091,00189,37
15069/W4/SU2014BorkiWKŁ "Żbik" Węgorzewo6,6071,50189,11
16050/W2/SU2009PiszKamiński Andrzej5,8081,00189,08
1764/W5/SU2015GiżyckoBieganowski Zbigniew6,5077,00188,94
18037/W4/SU2013OleckoBugnacki Dawid7,2077,00188,86
19043/W3/SU2009DrygałySchweke Lars5,9074,00188,81
2074/W5/SU2015MaskulińskieBuckemaier Erhard5,2073,30188,80
21063/W3/SU2011GołdapMarc Eisold7,3061,00188,70
2268/W6/SU2016DrygałyMargol Henryk5,7060,30188,69
2357/W6/SU2015DrygałySchweke Lars6,4077,50188,62
24048/W2/SU2005PiszGrecki Walenty5,5073,00188,62
25021/W2/SU2002PiszSerafin Dietmar5,6068,50188,58
26020/W4/SU2013GiżyckoWołkowycki Jarosław6,7080,50188,57
27011/W4/SU2014OleckoReiner Wolf6,6084,50188,57
28100/W1/SU2004Czerwony DwrBarszczewski Sławomir5,9079,00188,56
2913/W6/SU2016DrygałyGłuszko Jan6,5073,00188,52
3091/W6/SU2017GiżyckoKaraszewski Artur6,9074,00188,50
31085/W1/SU1995BiałobrzegiKochanowski Jan5,6064,00188,49
32115/W3/SU2011DrygałyKalinowski Sławomir6,4068,20188,35
3322/W5/SU2015MaskulińskieZłotorzyński Bogdan5,7076,70188,32
34118/W2/SU2009GiżyckoZych Arkadiusz6,9080,00188,26
35125/W4/SU2014GiżyckoŚwiatły Arkadiusz6,8062,30188,21
36149/W5/SU2016GiżyckoSampławski Janusz6,3060,00188,20
37112/W4/SU2014PiszRutkowski Tadeusz6,6074,50188,16
38056/W2/SU2008MaskulińskieNiemojewski Włodzimierz6,2084,20188,14
3939/W5/SU2015DrygałyPiechowski Miłosław6,2087,10188,14
40024/W3/SU2010PiszGrzywińska Maria6,0073,30188,14
41152/W6/SU2014DrygałyKoprowski Wojciech7,3066,00188,14
42139/W5/SU2016PiszKowalski Paweł6,0073,50188,09
43017/W4/SU2013GiżyckoGrny Henryk6,6069,50188,09
44005/W2/SU2008DrygałyGałwa Mariusz6,6079,00188,07
159/W5/SU2018AugustówMilewski Łukasz5,7066,70188,00
45017/W2/SU2008PiszNiziński Zdzisław6,5093,30187,96
160/W5/SU2018PiszGrzegorzewski Grzegorz 6,1077,50187,96
469/W6/SU2016GiżyckoKozioł Karol7,0066,00187,79
4775/W6/SU2017MaskulińskieSiedlecki Bolesław6,0069,00187,76
48012/W4/SU2014OleckoTyszkiewicz Wojciech7,2067,00187,75
49---/--/SU2009Głęboki BródWichliński Marek--187,74
50046/W1/SU2004AugustwZarząd Okręgowy PZŁ w Suwałkach6,2075,00187,74
517/W6/SU2016OleckoSalicki Jacek7,0074,00187,73
52078/W1/SU1998BiałobrzegiSikora Stanisław6,4080,00187,71
5372/W5/SU2015MaskulińskieRobitsch Hubert5,8063,50187,70
54139/W4/SU2015DrygałyKowalczyk Piotr7,3069,00187,66
55027/W3/SU2009DrygałyFuchs Radosław5,8078,00187,66
5663/W5/SU2015PomorzeSzestowicki Łukasz4,7081,50187,62
57122/W2/SU1983DrygałyTarnacki Kazimierz7,1085,00187,58
58082/W3/SU2011GiżyckoBigaj Zbigniew6,5079,20187,58
59111/W1/SU2006EłkKalinowski Józef7,5063,50187,53
60025/W4/SU2013PiszDzipanow Andrzej5,3073,50187,53
614/W5/SU2014PomorzeTomaszewski Dariusz6,1062,00187,53
62006/W1/SU1985SrokowoSułkowski Wojciech7,3080,00187,50
63091/W2/SU2002PiszMoll Christian6,0069,00187,46
64026/W4/SU2013MaskulińskieMarszał Zbigniew6,9060,50187,41
65126/W4/SU2014Czerwony DwrMolda Piotr6,4059,50187,39
66169/W6/SU2017PiszKoszewski Dawid5,6084,00187,36
67006/W4/SU2012OleckoZieliński Wiesław6,4081,30187,35
194/W5/SU2019SuwałkiBuchowiecki Grzegorz5,5072,70187,34
68098/W1/SU2005OleckoRetel Mariusz6,5062,50187,30
695/W5/SU2014OleckoBogdanowicz Jan6,4079,00187,20
70161/W6/SU2009DrygałyGałwa Mariusz6,0070,00187,20
71-/-/SU2013Głęboki BródMajchrzak Robert--187,18
72087/W2/SU2009PiszKaczmarczyk Mieczysław5,9075,50187,17
73096/W3/SU2007GołdapRainer Broskamp6,5058,00187,14
74132/W3/SU2011Głęboki BródMargol Henryk6,7073,40187,12
7552/W5/SU2015Wysoki MostZaborowski Zdzisław5,6081,50187,10
76136/W3/SU2013GiżyckoBeyerlein Gerhard6,7072,00187,09
77-/-/SU2012Głęboki BródGrzybowski Konrad--187,02
7813/W5/SU2015MaskulińskieLech Marek6,6054,40186,89
79093/W4/SU2013DrygałySallmann Hans6,4083,70186,85
80101/W2/SU2009Czerwony DwrJaworowski Jarosław6,6065,00186,82
8162/W5/SU2015AugustówFrąckiewicz Jacek6,2076,00186,81
82138/W4/SU2014DrygałyStobiński Krzysztof5,8071,70186,73
8368/W5/SU2015PiszGrajko Waldemar6,5072,40186,62
84007/W1/SU1985Czerwony DwrMichalec Adam5,8077,00186,59
85125/W1/SU2006DrygałySchweke Lars6,9078,00186,50
862/W6/SU2016PomorzeMazurek Kazimierz6,2075,50186,44
87072/W2/SU2008AugustwWierzbiński Bogusław5,5076,30186,38
172/W5/SU2018BorkiMierzwiński Józef5,8082,00186,31
165/W5/SU2018DrygałyKwiatkowski Ryszard6,6063,00186,21
88110/W5/SU2016MaskulińskieGołembiewski Andrzej6,6062,00186,14
89007/W4/SU----BorkiKrawczyk Hubert6,2058,00186,09
90059/W3/SU2011SuwałkiWerno Piotr6,20-186,07
91135/W6/SU2017SuwałkiMadej Piotr6,9063,50186,07
92066/W2/SU2008OleckoBugnacki Stanisław6,9063,30186,02
9376/W6/SU2017EłkGrosfeld Patryk6,2076,00186,01
9485/W6/SU2017PomorzeGołaszewski Edward7,0080,00185,98
95038/W4/SU2013SzczebraOpolski Maciej6,3084,50185,95
96130/W3/SU2011Głęboki BródKozłowski Tomasz6,3065,00185,90
97---/--/SU2008AugustwSiegfreg Hansen-78,00185,88
9884/W6/SU2017EłkTyszkiewicz Wojciech5,9076,80185,86
99---/--/SU2008Głęboki BródWerno Piotr--185,81
100---/--/SU2006AugustwKarlsson Kenneth6,2072,20185,80
101130/W2/SU2007SuwałkiReimer Leo6,4088,00185,78
10261/W5/SU2016OleckoBurzyński Edward6,4050,30185,78
103108/W3/SU2011DrygałyMajchrzak Robert6,7081,50185,77
104018/W1/SU1989OleckoNamiotko Stanisław6,7082,60185,70
1053/W6/SU2016PłaskaZaroń Robert6,6068,00185,69
106094/W3/SU2011AugustwSikora Stanisław5,7068,70185,64
107129/W5/SU2016PiszSerafin Łukasz5,4080,00185,63
10867/W5/SU2015PiszLeniec Roman6,4072,50185,63
109111/W5/SU2016PiszDiening Frank5,5083,50185,62
110041/W3/SU2009DrygałySchweke Jens5,5081,00185,62
111115/W1/SU2006MaskulińskieKresman Michael5,7082,00185,60
112109/W1/SU2007OleckoWrzyszcz Jerzy6,6063,40185,58
113098/W4/SU2013MaskulińskieTarara Rafał6,6065,00185,58
114147/W6/SU2018Głęboki BródCzokajło Marian6,1075,00185,57
115034/W1/SU1988PiszSadowski Hubert5,5082,00185,44
11660/W6/SU2015DrygałyHemke Herman6,7074,30185,41
117---/--/SU2010AugustwBiedul Jan6,9082,70185,34
118122/W5/SU2016PomorzeBagnowski Adrian6,2074,00185,32
119046/W2/SU2008PiszŚwietlicki Piotr6,7073,00185,27
167/W5/SU2018BorkiJabłoński Paweł6,8069,50185,27
120166/W6/SU2000AugustówKorzeniecki Adam6,5087,70185,24
121135/W4/SU2014DrygałyGałuszko Jan6,0074,00185,23
12218/W5/SU2015Czerwony DwórTokarz Dariusz6,6060,00185,22
123099/W4/SU2013MaskulińskieKruger Mainhard5,1077,00185,20
124143/W4/SU2014EłkMilanowski Jerzy7,1081,30185,13
125060/W4/SU2011AugustwErik Christiansen6,6076,20185,11
126030/W4/SU2013PiszGrzegorzewski Grzegorz6,5083,70185,11
12772/W6/SU2017PiszLubiak Jacek6,2069,00185,04
128021/W3/SU2010GiżyckoPiotrowski Zygmunt6,4066,00185,02
129127/W4/SU2014GiżyckoStaniul Zbigniew6,6072,50185,00
130144/W2/SU2009PłaskaAllamoda Peter5,5076,20184,98
131044/W1/SU1993SzczebraBagan Witold6,1075,00184,98
13238/W5/SU2015DrygałyStatkiewicz Sławomir6,0071,50184,94
133144/W4/SU2014EłkWolf Reiner6,5069,00184,92
134089/W4/SU2013DrygałySchweke Jens5,8078,70184,92
135034/W3/SU2009DrygałyKalinowski Sławomir5,7081,00184,91
136105/W5/SU2016OleckoTyszkiewicz Wojciech7,0068,00184,88
137054/W1/SU1992BorkiCiborski Tadeusz5,8070,00184,85
138101/W4/SU2006SuwałkiChristensen Aage5,9071,00184,83
139045/W1/SU1983PiszZarząd Okręgowy PZŁ w Suwałkach5,5065,50184,81
140107/W1/SU1999Czerwony DwrPietrzak Wiesław6,8077,50184,75
14173/W6/SU2017PiszPączek Marek5,6069,00184,73
142012/W3/SU2011AugustwKorzeniecki Adam6,9088,00184,71
143059/W4/SU2011AugustwSurowiec Anatol6,3080,20184,58
144011/W3/SU2011PomorzeGołaszewski Edward5,9073,50184,51
145033/W3/SU2009DrygałyGriese Henning6,4067,00184,50
146-/-/SU2010Głęboki BródMargol Henryk--184,37
147121/W5/SU2016OleckoBednarek Tadeusz7,1071,00184,37
148079/W1/SU1998BiałobrzegiTrzaskowski Kazimierz5,8082,00184,37
149039/W4/SU2014OleckoMilewski Andrzej5,6068,00184,30
150012/W1/SU1985Czerwony DwrMiernik Kazimierz5,8072,60184,28
151075/W2/SU2009PiszFuchs Michel6,6072,50184,23
152065/W1/SU1997BorkiTęcza Józef6,3071,00184,23
153017/W1/SU1988GiżyckoMejdus Józef7,0068,70184,19
154118/W4/SU2014OleckoMilewski Andrzej6,1076,60184,18
15560/W5/SU2015OleckoSlomzinski Ryszard5,9068,30184,18
15651/W5/SU2015Czerwony KrzyżBarszczewski Marek5,5092,50184,17
157-/-/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert--184,13
158150/W5/SU2016DrygałyNodzewski Krzysztof7,4073,00184,10
159119/W1/SU2006PomorzeBiesiadecki John5,8069,50184,10
160071/W4/SU2013DrygałySkwarek Hubert6,0068,50184,09
161163/W6/SU2014PiszKobrzyński Anatol5,8077,80184,07
16259/W5/SU2015OleckoKowalewski Jarosław6,2072,30184,04
163121/W6/SU2017BorkiSuchodolski Marek6,4057,50183,90
164057/W1/SU1991PiszGrajko Waldemar5,5066,00183,89
165058/W1/SU1996PomorzeLuto Marian6,1068,00183,88
166119/W2/SU2009GiżyckoKocisz Mieczysław6,2056,00183,85
167123/W4/SU2014Głęboki BródPawłowski Grzegorz6,4089,00183,81
168160/W6/SU2009DrygalyGałwa Mariusz5,8089,00183,77
169145/W4/SU2014EłkĆwiklewski Andrzej5,5066,00183,76
175/W5/SU2018DrygałyKruszyński Robert6,2080,00183,76
170065/W4/SU2013-Głuszko Jan6,4084,00183,74
171023/W4/SU2013GiżyckoBigaj Zbigniew5,8078,50183,73
172114/W2/SU2010Głęboki BródStasiński Romuald6,4063,00183,69
17314/W5/SU2015GiżyckoZalewski Jan6,0074,70183,68
174127/W3/SU2011Głęboki BródMajchrzak Robert6,3075,00183,60
175107/W2/SU2009MaskulińskieWasiak Marcin6,1083,00183,57
176042/W2/SU2008SuwałkiAage Rasmussen5,2077,20183,54
168/W5/SU2018BorkiPszczoła Jan5,8075,00183,54
177096/W2/SU1986PiszRogaczewski Marek6,6070,50183,52
178080/W4/SU2012DrygałyPszkit Paweł6,5079,50183,52
17937/W6/SU2016GołdapKuhn Rolf6,5064,50183,52
180126/W2/SU2010SuwałkiBolesta Maciej6,3082,40183,50
181014/W1/SU1985GiżyckoUziałło Roman6,8060,00183,50
182068/W3/SU2011DrygałyWołkowycki Jarosław5,3085,70183,49
183---/--/SU2010AugustwTomberg Meelis6,5074,70183,47
18419/W5/SU2015Czerwony DwórAbramowicz Krzysztof5,7057,00183,47
18570/W6/SU2016DrygałyTyszkiewicz Wojciech6,3067,40183,42
18698/W6/SU2017EłkModzelewski Wiesław6,6064,00183,37
187132/W2/SU2005SuwałkiBusch Christian5,6062,60183,32
188159/W6/SU2008DrygałyKawałkowski Roman5,3077,00183,26
18967/W6/SU2016DrygałyKimak Mariusz5,9054,50183,25
161/W5/SU2018PiszNowacki Grzegorz5,9070,00183,21
190141/W5/SU2016GiżyckoChochulski Piotr5,5069,50183,19
191084/W2/SU2009PiszŚwietlicki Piotr5,8068,70183,19
193/W5/SU2019EłkZarzecki Artur6,0079,50183,18
19246/W6/SU1992PiszMańczak Kazimierz5,5086,00183,15
193077/W1/SU----EłkPadlecki Marian6,1067,00183,14
19478/W6/SU2017PłaskaGazdowski Hubert7,2057,00183,13
19558/W5/SU2015AugustówSieńko Jakub5,5077,00183,12
196095/W4/SU2013MaskulińskiePetersen Jesko5,0072,00183,00
19757/W5/SU2016DrygałyDąbrowski Arkadiusz6,1078,50182,99
198124/W3/SU2010Głęboki BródMargol Henryk5,9060,00182,97
199108/W1/SU2006GiżyckoMłyniec Bartłomiej6,0062,80182,96
20043/W5/SU2015EłkDaszkiewicz Tomasz6,2072,50182,95
20169/W6/SU2016DrygałySobecki Michał5,5073,50182,89
20271/W5/SU2015PiszPączek Marek5,9050,00182,88
203061/W2/SU2008PomorzeSzestowicki Łukasz6,4090,20182,81
169/W5/SU2018BorkiZinkiewicz Jerzy6,7056,20182,81
204119/W3/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert5,9070,00182,73
205091/W3/SU1992OleckoWierciszewski Lech6,1070,50182,70
206012/W2/SU2007Czerwony DwrMakowski Stefan5,9072,50182,65
207145/W6/SU2018AugustówFrąckiewicz Jacek5,8063,50182,61
2086/W5/SU2014PomorzeBiesiadecki John6,0071,40182,58
20956/W5/SU2015PomorzeBartman Mieczysław5,6071,10182,55
210115/W2/SU2009AugustwMastelerski Ireneusz5,3080,60182,53
21170/W5/SU2015PiszLeniec Roman5,6087,00182,52
212129/W2/SU2009BorkiZinkiewicz Jerzy6,2059,40182,49
213060/W2/SU2008PłaskaSewastynowicz Wiesław6,6061,20182,44
214036/W1/SU1983PiszPatalan Stanisław5,5066,00182,40
21590/W6/SU2017GiżyckoMikosza Piotr6,4070,00182,36
216132/W5/SU2016DrygałyWilczko Stanisław6,1070,50182,31
21742/W6/SU2005AugustówKolator Adam5,5076,80182,30
218092/W1/SU2002PiszMaciuk Zbigniew6,1069,30182,28
219022/W2/SU2006MaskulińskieŁukasik Leszek5,3070,20182,27
22055/W5/SU2015PłaskaZaniewski Wojciech6,7075,50182,24
221140/W5/SU2016PiszSerafin Dietmar5,4058,50182,16
222128/W3/SU2011Głęboki BródMajchrzak Robert6,0075,60182,15
223035/W3/SU2010DrygałyKalinowski Sławomir4,7086,00182,15
224104/W3/SU2011DrygałySchweke Jens5,6095,00182,12
225106/W3/SU2011DrygałySchweke Nils5,6052,00182,08
22696/W6/SU2017EłkPrzybyszewski Tadeusz5,7076,50182,05
227111/W2/SU2009SuwałkiKiełczewski Witold6,5072,00182,02
228007/W3/SU2010DrygałyWaruszewski Waldemar6,5074,30182,00
229106/W4/SU2014PiszDoll Jean David5,6074,00181,96
230112/W3/SU2012DrygałyRoźmiarek Benedykt5,2071,20181,95
231---/--/SU2008Głęboki BródRejnhold Stover--181,91
232---/--/SU2005AugustwJorgensen Banke Kenneth6,4071,00181,88
233131/W3/SU2011Głęboki BródMargol Henryk6,7067,00181,75
234---/--/SU2010AugustwMadsen Bjarne6,9079,30181,74
235140/W6/SU2017SuwałkiFahl Benjamin6,0069,40181,67
236137/W6/SU2017SuwałkiKarwan Marek5,8072,10181,65
237101/W1/SU----AugustwZarząd Okręgowy PZŁ w Suwałkach5,5068,80181,63
238056/W1/SU1992BorkiSzyłejko Tadeusz6,8071,00181,63
239006/W2/SU2007DrygałyRitter Michael6,5073,00181,57
24089/W6/SU2017PiszSerafin Dietmar5,5063,30181,53
170/W5/SU2018Czerwony DwórBognacki Dawid6,4074,50181,52
241136/W2/SU2010PłaskaSawicki Zdzisław6,0090,00181,51
242087/W4/SU2013DrygałyHemker Hermann5,4067,70181,49
243022/W4/SU2013GiżyckoKrupa Andrzej5,9070,00181,46
244---/--/SU2007AugustwLeifert Josef6,6067,00181,42
245031/W2/SU2007Czerwony DwrOzimek Artur5,7071,00181,40
246062/W1/SU1987PiszPatalan Stanisław5,8076,80181,39
247095/W3/SU2007GołdapLerman Helmut6,2067,00181,38
248141/W3/SU2013GiżyckoKrupa Andrzej5,6060,00181,37
249136/W5/SU2016PiszKoszewski Dawid5,8068,00181,34
250010/W3/SU2010PłaskaGazdowski Karol6,2076,20181,34
251007/W2/SU2007DrygałyFuchs Radosław6,5076,00181,34
252136/W6/SU2017SuwałkiMadej Piotr5,8071,90181,26
253128/W4/SU2014GiżyckoKrysiak Adam6,0083,20181,18
254037/W3/SU2010PłaskaKsiążkiewicz Eryk5,8086,00181,17
173/W5/SU2018GiżyckoCharko Dariusz5,9073,00181,11
255008/W4/SU2012AugustwMiłkowski Tomasz5,7065,00181,07
256117/W4/SU2014GołdapSakowicz Jarosław6,7059,00181,00
257013/W3/SU2010AugustwWierzbiński Bogusław5,7076,00181,00
258106/W5/SU2016DrygałyWołkowycki Jarosław6,3079,80180,99
25966/W6/SU2016DrygałyMargol Henryk5,1065,80180,97
260116/W2/SU2010AugustwKolator Adam5,1066,00180,95
261067/W2/SU2009PomorzeNowalski Ryszard6,1077,60180,91
262090/W4/SU2013DrygałySchweke Jens5,6089,50180,86
263057/W3/SU2011SuwałkiKarl Jurgen Numrich4,9062,60180,85
264032/W4/SU2013GiżyckoBiałobrzeski Robert5,3080,00180,81
265009/W4/SU----Czerwony DwrTokarz Dariusz6,1061,50180,81
266097/W3/SU2007GołdapJoachim Pranter5,7058,00180,80
267140/W3/SU2012DrygałyDuda Henryk5,4078,00180,63
268097/W3/SU2011PłaskaNowikow Jerzy5,2066,70180,63
269015/W1/SU1988DrygałyPiechowski Władysław6,0073,50180,60
270008/W1/SU1984OleckoŻoch Witold5,8078,00180,60
155/W5/SU2018PomorzePrzemysław Kryrztopik5,6075,50180,58
271056/W3/SU2011SuwałkiRockenstein Rainer5,2070,30180,57
272149/W4/SU2014DrygałyKlatt Jan5,5066,60180,50
273091/W4/SU2013DrygałySchweke Lars6,1081,50180,48
274139/W6/SU2017SuwałkiWerno Piotr5,6075,60180,46
275056/W4/SU2012PiszFuchs Michel4,5070,50180,42
276076/W4/SU2012DrygałyTrento Maurizio6,2075,00180,41
277021/W4/SU2013DrygałyKruszyński Stanisław6,4078,50180,41
278081/W3/SU2011PiszKonopa Dariusz7,2053,30180,34
279016/W4/SU2012GiżyckoOłownia Andrzej5,6061,50180,34
280108/W4/SU2010AugustówKolator Adam5,8071,50180,32
281055/W2/SU2008GiżyckoHeldwein Emil5,5070,30180,28
2827/W5/SU2014AugustwKaczan Andrzej6,0050,00180,28
283102/W1/SU2005SrokowoSzarko Dymitr5,9063,00180,27
28464/W6/SU2015DrygałyKorpal Jerzy5,4070,70180,25
285086/W2/SU2009PiszMaciuk Zbigniew5,6071,30180,21
286066/W3/SU2012OleckoTyszkiewicz Wojciech5,8064,50180,16
287119/W6/SU2017DrygałyWilczko Stanisław6,1080,60180,15
288041/W2/SU2008SuwałkiAage Christenssen5,8076,30180,07
289110/W3/SU2011DrygałyWerner Lemmel5,2084,00180,05
290051/W3/SU2011DrygałyMajchrzak Robert5,3071,00179,92
291113/W3/SU2012DrygałyMajchrzak Robert5,1085,50179,85
292018/W2/SU2007PiszKaczmarczyk Mieczysław6,0084,20179,78
293126/W3/SU2011Głęboki BródSchmidt Werner5,3078,20179,77
294068/W2/SU2008PłaskaZaręba Hubert6,2089,00179,77
295---/--/SU2009AugustwHansen John6,7056,70179,72
296084/W4/SU2013DrygałyZbrożek Wojciech6,1075,80179,71
297076/W1/SU-----Marcinkiewicz Józef5,7099,00179,62
298---/--/SU2009Głęboki BródKimak Dariusz--179,61
299-/-/SU2013Głęboki BródUzdziło Jerzy--179,59
300009/W1/SU1984PiszKonstańczak Władysław6,0088,00179,55
301050/W3/SU2011DrygałyRowecki Bronisław5,5075,00179,53
30223/W5/SU2015GiżyckoŁukaszewicz Ryszard5,2074,00179,52
30373/W5/SU2015MaskulińskieRobitsch Hubert6,0077,30179,50
304092/W4/SU2013DrygałyMandorfer Adolf5,0069,70179,47
305129/W4/SU2014GiżyckoDomański Dariusz5,6069,00179,46
306---/--/SU2009Głęboki BródMadej Piotr--179,44
307147/W5/SU2016BorkiZimoń Krzysztof5,5064,50179,40
308---/--/SU2009Głęboki BródWichliński Marek--179,39
154/W5/SU2018OleckoWawrzyn Marian5,0069,50179,37
309137/W3/SU2011PiszSerafin Łukasz5,0085,00179,36
310-/-/SU2012Głęboki BródVan Asquoy Marcel--179,35
197/W5/SU2019GiżyckoBurnos Grzegorz5,4075,00179,33
311033/W4/SU2013GiżyckoStaniul Janusz6,2070,00179,29
312019/W4/SU2013PiszPiechulski Sławomir4,7077,00179,27
313070/W3/SU2011DrygałyWilczko Stanisław5,0068,50179,24
314009/W2/SU2007DrygałyKalinowski Sławomir6,4082,00179,24
315059/W1/SU1996BiałobrzegiŚleszyński Eugeniusz5,9069,50179,21
316054/W4/SU2012PiszHamman Jean Joseph4,5075,40179,15
317128/W5/SU2016DrugałyWójcik Adam6,5077,50179,11
318139/W3/SU2012DrygałySokołowski Karol5,6056,00179,10
319033/W1/SU1992SzczebraChmielak Ryszard5,5068,00179,10
320147/W2/SU2010PiszCzernyga Alexander5,6067,00179,07
321090/W1/SU2001GiżyckoDzitkowski Jan5,3081,00179,00
322090/W2/SU2001PiszMoll Christian6,1077,50178,95
323077/W4/SU2012DrygałySchweke Lars5,7083,50178,81
324066/W1/SU1997MaskulińskieDonderowicz Hubert6,0073,90178,74
325120/W5/SU2016OleckoSkowroński Lech5,6085,50178,72
326138/W5/SU2016PiszŚwietlicki Piotr6,2083,00178,71
327023/W2/SU1978PiszSerafin Dietmar4,7068,30178,64
328064/W3/SU2002GiżyckoSampławski Janusz6,4078,00178,62
329115/W5/SU2016PiszRybka Henryk5,6082,00178,59
330107/W5/SU2016DrygałyWyrostek Adam6,2075,50178,56
33154/W5/SU2015SuwałkiKordowski Romuald4,7060,50178,56
332131/W5/SU2016AugustówDziki Adam4,5082,00178,54
333126/W5/SU2016SuwałkiSpiegel Bernd5,4580,20178,54
334111/W4/SU2013PomorzeSzestowicki Łukasz6,0083,70178,53
195/W5/SU2019GiżyckoKaluga Tomasz6,2063,00178,53
335102/W2/SU2009PiszRutkowski Bernard4,9096,00178,51
336119/W4/SU2014PomorzeSzestowicki Stanisław5,2078,00178,50
337028/W2/SU2005PiszSztrom Paweł5,4061,50178,44
338124/W2/SU2010SuwałkiKamieniarz Jarosław5,9061,60178,43
191/W5/SU2018PiszGrzegorzewski Grzegorz5,9064,00178,38
339167/W4/SU2015PiszFotowicz Wiesław5,2077,90178,35
34024/W5/SU2015PiszGotowicz Wiesław5,2077,90178,35
34120/W5/SU2015BorkiJuchniewicz Jarosław6,8070,00178,35
342148/W6/SU2018BorkiStępniak Mirosław6,7082,50178,32
343145/W5/SU2016Czerwony DwórOzimek Artur5,8073,00178,31
344038/W2/SU2008PiszFuchs Michel5,8074,80178,23
345030/W1/SU1991OleckoChyliński Henryk5,7067,40178,21
346078/W3/SU2011PiszKorzeb Andrzej5,1063,70178,20
347117/W5/SU2016PiszOtlewski Krzysztof5,3090,00178,17
348020/W3/SU2011DrygałyWołkowycki Jarosław6,5068,20178,17
349082/W2/SU2009GołdapMarc Eisold5,8077,00178,11
350116/W5/SU2016PiszKawałkowski Roman4,8069,00178,10
351097/W4/SU2013MaskulińskieStolzenburg Hans5,0073,00178,02
352-/-/SU2014SzczebraHofstede Andreas6,1085,00178,00
353015/W2/SU2003GiżyckoStelmasiewicz Reginald5,4090,00177,97
354079/W4/SU2012DrygałyKurt Rothenberger5,7058,70177,96
355092/W2/SU2005PiszHeinz Hassman4,9086,70177,95
35697/W6/SU2017EłkWasilewski Andrzej5,4064,50177,92
357049/W2/SU2008PiszGrzegorzewski Grzegorz5,8067,20177,89
35888/W6/SU2017PiszRutkowski Bernard5,8061,00177,87
35953/W5/SU2015OleckoOlszewski Wacław5,8060,80177,83
360035/W1/SU1989PiszAchremowicz Zygmunt5,5086,00177,78
361065/W2/SU2009DrygałyWołkowycki Jarosław5,5057,00177,73
362010/W2/SU2007DrygałySzabłowski Jarosław6,0083,00177,67
363146/W6/SU2018AugustówBakuniewicz Wiesław5,5070,00177,65
364-/-/SU2012Głęboki BródMajchrzak Robert--177,63
36550/W5/SU2015KrusznikBarszczewski Marek5,2072,40177,63
36662/W6/SU2015DrygałyTyszkiewicz Wojciech4,7077,00177,60
367138/W3/SU2012PiszGliszczyński Henryk5,0074,00177,60
368-/-/SU2013Głęboki BródMajchrzak Robert--177,57
369031/W4/SU2014GiżyckoBałdyga Mirosław5,6064,00177,54
37010/W5/SU2015PiszMaciuk Marcin5,0078,20177,53
37112/W5/SU2015GiżyckoKarbowski Jarosław5,7068,00177,47
372120/W4/SU2014PomorzeSewastynowicz Jan5,7079,00177,40
373087/W3/SU1978OleckoJeżewski Henryk6,5070,00177,39
156/W5/SU2018OleckoOpanowski Jan5,6071,00177,39
37411/W5/SU2015DrygałySokołowski Karol5,6060,50177,37
375095/W3/SU2011AugustwRyniewicz Witold5,1073,00177,36
37610/W6/SU2016PiszIdasz Józef5,3066,00177,24
37740/W5/SU2015DrygałyKurzątkowski Andrzej4,7057,70177,23
378178/W4/SU2016DrygałyKwiatkowski Ryszard6,2075,50177,17
379103/W5/SU2016DrygałyKwiatkowski Ryszard6,2072,50177,17
380146/W5/SU2016BorkiGilon Agata5,4054,50177,16
381054/W2/SU2009BorkiZabawski Kamil5,7087,60177,12
38265/W6/SU2016DrygałySobecki Michał5,5056,70177,06
383100/W5/SU2016PiszSzcześniak Piotr6,2071,00177,06
384063/W1/SU1997GiżyckoMaconko Roman6,3072,00177,04
38579/W6/SU2017EłkMiezio Andrzej6,0074,00177,04
386124/W5/SU2016SuwałkiKarwan Marek5,4084,20177,00
387024/W2/SU2007DrygałyWołkowycki Jarosław5,1065,30176,96
388004/W3/SU----DrygałyKrupa Andrzej6,0064,00176,96
38986/W6/SU2017PiszDziarkowski Stanisław5,1053,70176,96
390047/W2/SU2008PiszGotowicz Wiesław5,9069,00176,92
391090/W3/SU2012GołdapNapierski Wojciech6,8067,50176,91
392066/W4/SU2013BorkiKamiński Konrad5,3091,00176,91
393048/W4/SU----Czerwony DwrStankiewicz Mariusz5,4082,50176,91
394123/W6/SU2017PiszKulisiewicz Stanisław5,2073,50176,91
395135/W5/SU2016PiszRutkowski Bernard5,5082,00176,84
39642/W5/SU2015DrygałyWysocki Paweł4,9079,20176,82
397085/W3/SU-----Laska Wiesław5,3080,50176,81
398121/W1/SU2006PiszNiziński Zdzisław5,8072,20176,76
39949/W5/SU2015SzczebraFrąckiewicz norbert5,2062,00176,69
400144/W5/SU2016Czerwony DwórSanczenko Piotr5,7055,50176,68
40129/W5/SU2015PiszLipiński Karol5,1066,30176,63
402047/W4/SU2013-Szestowicki Łukasz5,0074,50176,60
403027/W4/SU2013DrygałyJagier Jarosław5,1074,00176,59
404072/W4/SU2013DrygałySkwarek Hubert5,706,40176,57
405029/W1/SU1991OleckoŁukaszuk Tadeusz5,4077,00176,55
406019/W2/SU2007PiszRutkowski Tadeusz5,7084,00176,55
407074/W3/SU2011MaskulińskieKressmann Michael5,1075,50176,53
408051/W4/SU----BorkiUrbanowicz Franciszek5,4071,50176,52
409015/W4/SU2013DrygałyPierzchalski Andrzej5,7080,50176,52
410116/W3/SU2012DrygałyMajchrzak Robert5,6062,00176,47
411165/W6/SU2013PiszKaczmarczyk Mirosław6,0082,00176,46
412117/W2/SU2009DrygałyWołkowycki Jarosław5,1065,00176,44
413108/W5/SU2016PiszSztorm Paweł5,8074,70176,40
414013/W1/SU1985SrokowoMazur Sylwin5,5062,00176,40
415109/W2/SU2010AugustwPiekarski Jan5,6065,50176,38
416114/W5/SU2016PiszRybka Henryk4,5069,00176,36
417076/W2/SU2009GołdapPaterok Leonhard5,7088,00176,34
418149/W6/SU2018Czerwony DwórZarzecki Wiesław5,4068,50176,31
419027/W2/SU2007DrygałyWołkowycki Jarosław5,3087,10176,30
420019/W3/SU2010OleckoKacprzyk Piotr5,9053,00176,29
42125/W5/SU2015MaskulińskieStruzik Piotr4,9056,50176,27
162/W5/SU2018PiszKaczmarczyk Adam5,5077,40176,27
4228/W5/SU2014OleckoBogdanowicz Jan5,5071,00176,26
423130/W4/SU2014GiżyckoGoch Tadeusz5,2079,50176,24
424134/W2/SU2010OleckoDemiańczuk Józef5,7066,60176,23
425116/W6/SU2017OleckoBondzio Ryszard5,7065,00176,19
176/W5/SU2018DrygałyMakarewicz Marek5,1059,50176,19
42695/W6/SU2017EłkSulewski Henryk5,7057,00176,14
427018/W3/SU2010Głęboki BródDaniłowicz Zdzisław5,0080,60176,13
42837/W5/SU2015EłkTokarzewski Krzysztof5,2067,00176,10
429131/W2/SU2007SuwałkiJensen Kenneth5,1077,60176,00
43031/W5/SU2015PiszPrzystawik Piotr5,1079,30176,00
431142/W5/SU2016GiżyckoSuwik Marek5,7075,50175,98
432096/W1/SU2005GiżyckoStaniul Franciszek4,9075,60175,94
43348/W5/SU2015Głęboki bródDaniłowicz Krzysztof5,5078,70175,83
434082/W4/SU2014DrygałyPszkit Michał5,3080,90175,81
43515/W5/SU2015GiżyckoSamiła Eugeniusz5,0072,00175,79
436096/W3/SU2011AugustwTrzaskowski Kazimierz4,8070,00175,70
4376/W6/SU2016MaskulińskieBojarski Kazimierz4,9065,20175,66
43881/W6/SU2017PłaskaSawastynowicz Wiesław5,7066,00175,66
439089/W1/SU2002GiżyckoKlimko Edward5,3057,40175,60
4405/W6/SU2016PiszSzcześniak Piotr5,0064,40175,59
441134/W3/SU2012GiżyckoKocisz Kamil4,9077,00175,57
442095/W1/SU2005PłaskaSzabelski Artur5,3080,40175,55
443060/W1/SU1993PiszWojsiat Witold5,3064,00175,54
444116/W1/SU2006MaskulińskieRamspott Heinrich5,8063,50175,53
44511/W6/SU2016OleckoSkrzypkowski Emil5,3070,00175,53
446133/W5/SU2016BorkiJuchniewicz Jarosław5,5069,50175,51
447016/W3/SU2010GiżyckoTuszkowski Ryszard5,9058,00175,50
448043/W4/SU2013Pisz-6,0082,00175,49
449100/W2/SU2009Czerwony DwrTokarz Dariusz6,1078,40175,47
45045/W5/SU/2015OleckoRetel Mariusz5,2059,00175,47
451126/W1/SU2006DrygałyKobylański Jerzy6,7079,00175,43
45244/W5/SU2015EłkChitruszko Witold4,8058,50175,37
453040/W4/SU2013DrygałyTarnacki Kazimierz5,4067,00175,29
454031/W3/SU2009DrygałyFassler Meinrad5,0075,00175,27
455096/W4/SU2013MaskulińskieHomman Uwe5,0070,00175,25
456---/--/SU2008Głęboki BródKimak Dariusz--175,19
457068/W4/SU2013Czerwony DwrJaworski Jarosław5,6066,50175,19
458017/W3/SU2010PomorzeMajewski Andrzej5,1065,00175,17
45966/W5/SU2015PiszPatalan Stanisław4,6063,00175,15
46046/W5/SU2015OleckoBudziński Romuald5,3072,60175,15
461114/W3/SU2012DrygałyPszkit Paweł5,3071,50175,10
462127/W2/SU2010SuwałkiRodak Wojciech5,2079,00175,09
463065/W3/SU2009GiżyckoSampławski Janusz4,9091,00175,07
46426/W5/SU2015MaskulińskieStachelski Kazimierz4,9074,30175,06
46580/W6/SU2017SuwałkiUździło Giedrius5,8079,00175,02
158/W5/SU2018SuwałkiSenda Sławomir5,1066,30175,00
466125/W3/SU2012Głęboki BródMąka Hubert5,9074,80174,97
46733/W5/SU2015SuwałkiKamieniarz Jarosław4,6062,00174,97
468-/-/SU2013Głęboki BródMajchrzak Robert--174,96
469-/-/SU2012Głęboki BródWerno Piotr--174,96
470137/W5/SU2016PiszJabłoński Piotr5,3056,00174,96
47117/W5/SU2015GiżyckoBobek Jacek5,7051,00174,96
472---/--/SU2009AugustwRaugme Remo5,5087,00174,90
473058/W3/SU2011SuwałkiKamieniarz Jarosław4,8086,60174,90
474130/W5/SU2016AugustówTomberg Meeles5,3077,30174,88
47594/W6/SU2017EłkĆwiklewski Andrzej5,6085,50174,85
476039/W1/SU1991GiżyckoStaniul Kazimierz5,1071,70174,81
164/W5/SU2018DrygałyMieczkowski Sławomir4,6072,70174,80
477025/W3/SU2010PomorzeGarbacz Mirosław6,9078,00174,79
478070/W4/SU2013DrygałyKończalski Piotr5,0088,50174,74
47912/W6/SU2016GiżyckoDaniłowicz Ryszard7,1086,00174,72
480113/W5/SU2016PiszRybka Henryk4,8080,00174,69
481086/W3/SU2011BorkiMierzwiński Józef5,2064,20174,63
482104/W1/SU1997Czerwony DwrSzpot Stefan5,8066,20174,60
483---/--/SU2006AugustwSimms Bunnet5,2076,00174,58
48447/W5/SU2015OleckoWierciszewski Lech4,8060,30174,56
485038/W1/SU1992SuwałkiŁanczkowski Romuald5,3069,00174,56
486094/W4/SU2013DrygałyKuprianowicz Cezary4,3063,50174,48
487020/W2/SU2008PiszCzajka Władysław5,0065,00174,48
48836/W5/SU2015EłkRusak Marek5,7069,50174,39
489113/W4/SU2014PiszMasłowski Adam5,4080,70174,38
490127/W1/SU2006DrygałyGauert Wilhelm5,5073,50174,29
491119/W5/SU2016PiszBrzozowski Marek4,7080,50174,28
157/W5/SU2018OleckoBogdanowicz Jan5,2067,40174,28
49299/W6/SU2017BorkiTryk Arkadiusz5,9584,00174,25
4934/W6/SU2016PiszGrzegorzewski Grzegorz5,1058,00174,24
494102/W5/SU2016GiżyckoBieganowski Zbigniew5,7065,50174,23
495-/-/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert--174,22
496158/W6/SU2008DrygałyReidemeister Michael5,0077,00174,20
49728/W5/SU2015GiżyckoBałdyga Mirosław5,3066,50174,18
4981/W6/SU2016DrygałyOpolski Maciej5,0065,00174,15
499122/W1/SU2006PiszBartczak Benedykt4,4096,00174,11
500095/W2/SU2008DrygałyFuchs Zbigniew5,2071,00174,08
501117/W1/SU2006MaskulińskieLw Lotnar5,8071,80174,06
502-/-/SU2014SzczebraHofstede Andreas5,6084,00174,00
503098/W2/SU2009PiszSerafin Dietmar4,9086,50173,96
504025/W2/SU2007PiszIdasz Józef4,8062,00173,96
505035/W2/SU2001PiszKaczmarczyk Mieczysław5,3074,00173,91
506133/W2/SU2005SuwałkiBusch Christian5,6069,60173,90
174/W5/SU2018GiżyckoKuź Adam5,6080,20173,89
507016/W2/SU2004GiżyckoNosek Krzysztof5,3068,20173,87
508061/W3/SU2011GołdapMarc Eisold5,5063,50173,86
50927/W5/SU2015GiżyckoChmielewski Leszek5,1078,00173,85
510044/W3/SU2010DrygałySobecki Michał4,3065,00173,76
511028/W4/SU2013PiszSzlaszyński Adrian5,0066,00173,70
512049/W3/SU2010DrygałySchweke Jens5,0070,00173,65
513041/W4/SU2014SzczebraSewastynowicz Mirosław4,9085,00173,63
514048/W3/SU2010DrygałySeonbuchner Georg6,5064,00173,62
515120/W6/SU2017PiszMakarewicz Marek5,5081,00173,60
516107/W3/SU2011DrygałyStolpe Olaf Anders5,6075,00173,52
517109/W5/SU2016PiszCzajka Władysław5,3075,00173,49
518047/W3/SU2011DrygałyPszkit Michał4,5067,00173,49
192/W5/SU2019PiszŚwietlicki Piotr5,0068,60173,44
519050/W4/SU2012DrygałyRogiński Ryszard5,6064,70173,43
166/W5/SU2018EłkZarzecki Artur5,4087,30173,42
52077/W6/SU2017EłkHyzopski Marek6,1063,50173,41
521032/W3/SU2009DrygałyFassler Meinrad4,9071,00173,40
522167/W6/SU2009GiżyckoDzitkowski Jan5,1059,20173,40
523053/W4/SU2013OleckoKalinowski Józef6,4076,00173,37
524023/W1/SU1990PomorzeNowacki Ryszard5,9072,00173,37
52583/W6/SU2017MaskulińskieRakocki Kazimierz4,7066,00173,37
52671/W6/SU2017DrygałyŚwiderski Krzysztof5,3065,00173,36
52787/W6/SU2017DrygałyŚwiderski Krzysztof5,3065,00173,36
171/W5/SU2018Czerwony DwórAbramowicz Krzysztof6,0066,60173,31
528046/W3/SU2010DrygałyTeterycz Marcin5,1068,00173,30
52916/W5/SU2015GiżyckoTuszkowski Ryszard5,8071,05173,30
530128/W2/SU2009SuwałkiHubertus von Hagen5,3071,50173,25
531134/W5/SU2016BorkiNowik Maciej5,1074,50173,23
532112/W5/SU2016PiszHoły Piotr5,0068,00173,15
533157/W6/SU2008DrygałySzafraniec Marek5,3066,00173,14
534142/W3/SU2012PiszGłuszko Romuald4,8063,50173,13
535036/W2/SU1992PiszKaczmarczyk Mieczysław4,9068,50173,02
536101/W5/SU2016GiżyckoHerman Andrzej5,2066,50172,98
537046/W4/SU2013-Falkowski Krzysztof5,2062,50172,96
538-/-/SU2011Głęboki BródMasłowski Marek--172,94
539026/W2/SU2006PiszJabłoński Stanisław5,3078,80172,94
199/W5/SU2019EłkTyszkiewicz Wojciech5,5049,40172,93
540094/W2/SU2008DrygałyFuchs Radosław5,0068,00172,88
54141/W6/SU2006AugustówKolator Adam5,8071,50172,85
542121/W3/SU2010Głęboki BródMajchrzak Robert5,5073,50172,82
543129/W3/SU2012Głęboki BródMajchrzak Robert6,5060,80172,80
54469/W5/SU2015PiszKotlarski Andrzej52068,00172,80
54535/W5/SU2015AugustówSeli Meinar5,1077,30172,75
196/W5/SU2019GiżyckoBałdyga Mirosław5,7068,30172,66
546010/W4/SU2013PiszŚwietlicki Piotr4,9082,00172,64
547103/W2/SU2009PiszMarczak Mariusz4,9080,00172,62
548038/W3/SU2009DrygałyReidemeister Michael5,6074,00172,60
549131/W4/SU2014GiżyckoKuź Adam5,5061,00172,56
550118/W1/SU2006PomorzeMadej Piotr4,8059,00172,55
55174/W6/SU2017GiżyckoDzitkowski Jan4,9067,50172,53
552---/--/SU2010GiżyckoTuszkowski Ryszard5,9058,00172,50
553099/W2/SU2009Czerwony DwrStankiewicz Mariusz4,9068,60172,50
55463/W6/SU2015DrygałyMierzwa Sławomir5,6087,50172,42
55539/W6/SU2016GołdapKraume Karsten5,3086,00172,41
163/W5/SU2018PiszFlorczyk Kazimierz4,9075,50172,36
55651/W6/SU2015DrygałySchweke Jens4,4059,50172,31
55766A/W1/SU1995SzczebraChmielak Ryszard5,1079,00172,23
558008/W2/SU2008DrygałyJankowski Bogusław5,3083,00172,22
559112/W1/SU2006OleckoLichacz Jan5,6075,60172,17
560013/W4/SU2013EłkTyszkiewicz Wojciech5,2072,00172,12
561036/W3/SU2010DrygałyKierzkowski Henryk4,8077,00172,08
5629/W5/SU2014OleckoKowalewski Jarosław5,5067,00172,06
56392/W6/SU2017BorkiDaniłowicz Wiesław5,5067,50172,02
564014/W4/SU2013EłkTokarzewski Krzysztof5,8071,60172,00
565028/W3/SU2010DrygałyTyszkiewicz Witold4,3078,00171,92
56621/W5/SU2015MaskulińskieBałdyga Henryk4,5068,20171,85
56758/W6/SU2015DrygałySchweke Lars4,7083,60171,84
56832/W5/SU2015SuwałkiWerno Piotr4,6061,50171,83
569118/W6/SU2017DrygałyKruszyński Stanisław6,1086,20171,74
570146/W4/SU2015DrygałyKlatt Jan5,0071,00171,73
57182/W6/SU2017AugustówMołodziejko Zbigniew4,9071,50171,73
572045/W3/SU2011DrygałyMłotkiewicz Dariusz4,9067,50171,71
573118/W3/SU2011Głęboki BródMasłowski Marek5,4089,50171,59
574156/W6/SU2008DrygałyBellmont Franz5,3068,00171,53
575127/W5/SU2016SuwałkiKarwan Marek5,2075,60171,41
576067/W3/SU2011DrygałyWaruszewski Waldemar4,8064,00171,40
577148/W5/SU2016GiżyckoTuszkowski Ryszard6,1065,50171,39
578133/W3/SU2011PiszGrzegorzewski Grzegorz4,7063,40171,26
579117/W6/SU2017DrygałyKobylański Jerzy5,1083,50171,24
580123/W5/SU2016GiżyckoWołkowski Jarosław5,0074,00171,13
581045/W4/SU2012-Szestowicki Stanisław5,2077,50171,09
582105/W2/SU2010PomorzeWojdacki Tomasz4,8073,50171,07
583125/W5/SU2016SuwałkiSpiegel Bernd5,0079,60171,04
584002/W4/SU2012OleckoKopiczko Adam5,6078,60171,00
585155/W6/SU2008DrygałyBellmont Franz5,2067,00170,98
586057/W2/SU2008PiszFlorczyk Kazimierz4,8066,50170,95
587008/W3/SU2011SuwałkiRodak Wojciech5,6073,70170,86
588021/W1/SU1989OleckoŁukaszuk Tadeusz5,0070,30170,82
58938/W6/SU2016GołdapMax B. Rothe5,5055,50170,80
59044/W6/SU1978PiszZalewski Wiesław5,3074,00170,78
591044/W4/SU2012PiszJeżewska Wiesława5,1076,00170,78
592-/-/SU2010Głęboki BródKozłowski Tomasz--170,75
593085/W4/SU2013DrygałyTeterycz Marcin5,6070,50170,71
594074/W4/SU2013DrygałySzramka Jan5,3072,00170,71
59530/W5/SU2015PiszSkowron Lech4,6064,20170,70
596105/W4/SU2014PiszGrzegorzewski Grzegorz5,3073,00170,65
59745/W6/SU1984PiszZalewski Wiesław5,7077,00170,64
598083/W3/SU2011GiżyckoStelmasiewicz Reginald5,3072,00170,59
599---/--/SU2010AugustwPalus Jan5,7075,00170,53
60041/W5/SU2015DrygałyFrąckiewicz Ryszard5,3065,00170,53
601104/W5/SU2016OleckoTyszkiewicz Wojciech4,9066,30170,49
602018/W4/SU2013PiszWardakowski Tadeusz4,5076,00170,48
603039/W3/SU2009DrygałySchaaf Wolfgang4,2065,00170,46
604037/W2/SU1993PiszKaczmarczyk Mieczysław4,8069,60170,46
605052/W2/SU1979PiszRackiewicz Leon5,5076,00170,37
606143/W5/SU2016DrygałyKoprowski Wojciech4,8062,00170,36
607001/W4/SU2012PłaskaHerman Sławomir4,3083,00170,34
608070/W2/SU2009AugustwKlukowski Bogusław6,7056,30170,29
609106/W2/SU2010BorkiBagnowski Adrian5,1063,60170,28
61099/W5/SU2016GiżyckoDzitkowski Jan5,0085,50170,26
61169/W3/SU----DrygałyKaliciński Mikołaj4,9060,50170,26
612122/W6/SU2017GiżyckoDzitkowski Jan5,0085,50170,26
613109/W4/SU2013GiżyckoChmielewski Leszek4,6071,50170,24
61481/W4/SU2012DrygałyHemker Hermann4,9082,60170,23
615110/W1/SU2003BorkiKarwacki Edward5,3071,00170,19
6168/W6/SU2016SuwałkiBuchowiecki Grzegorz4,4061,50170,17
61773/W4/SU2013DrygałyMajchrzak Robert4,5083,50170,15
61875/W3/SU2011PiszOgonowski Martin4,9063,80170,08
61955/W3/SU2011SuwałkiBiesiadecki John5,6064,80170,08