Srebrny Medale Zasługi Łowieckiej

Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej

 

Wcześniej Komisja, a obecnie Kapituła Odznaczeń Łowieckich w Warszawie przyznała Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej członkom Polskiego Związku Łowieckiego oraz Kołom Łowieckim.

Medale Zasługi Łowieckiej – Złoty, Srebrny i Brązowy ustanowiono 11 grudnia 1929 r. przez Wydział Wykonawczy Polskiego Związku Łowieckiego – Stowarzyszeń Łowieckich w Warszawie. Medale nadawane są kołom łowieckim i członkom Polskiego Związku Łowieckiego za zasługi w działalności społecznej w Zrzeszeniu na rzecz Polskiego Łowiectwa.

Rok nadaniaOdznaczony
2019Jan Kuglarz z Wojskowego Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2019Marian Wasilewski z Wojskowego Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2019Józef Zubrycki z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2018Andrzej Turosiński z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
2018Andrzej Ćwiklewski z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
2018Karol Bitel z Koła Łowieckiego "Jeleń" w Giżycku
2018Lech Grudziński z Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2018Piotr Kaspryk z Koła Łowieckiego "Żuraw" w Rucianem-Nidzie
2018Zbigniew Kleszczewski z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2018Tadeusz Kozłowski z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2018Stanisław Kwiatkowski z Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2018Józef Malinowski z Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2018Ryszard Nowalski z Koła Łowieckiego "GON" w Warszawie
2018Henryk Raczkowski z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2018Łukasz Serafin z Koła Łowieckiego "Zielony Krąg" w Warszawie
2018Andrzej Śledź z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2018Andrzej Wedle z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2018Andrzej Wierzchowski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2018Waldemar Sudnik z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2018Andrzej Sadowski z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2018Jan Pryczkowski z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2018Jerzy Łęczycki z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2018Henryk Bednarczyk z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2018Krzysztof Sienkiewicz z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2017Tadeusz Malinowski z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2017Lech Skowroński z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2017Tadeusz Czerwiecki z Koła Łowieckiego "Kawka" w Suwałkach
2017Stanisław Bernatowicz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2017Koło Łowieckie "Dąbrowa" w Piszu
2017Henryk Bałdyga z Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Warszawie
2017Dariusz Tokarz z Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2017Tadeusz Szymańczyk z Koła Łowieckiego "Kawka" w Suwałkach
2017Jacek Olbryś z Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2017Wojciech Zaniewski z Koła Łowieckiego "Batalion" w Augustowie
2017Andrzej Makarewicz z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2017Zbigniew Maciuk z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2017Kazimierz Niedźwiecki z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2017Stanisław Łukasik z Koła Łowieckiego "Cytadela" w Warszawie
2017Józef Kuczewski z Koła Łowieckiego "Ponowa" w Ełku
2017Romuald Konikowski z Koła Łowieckiego "Ponowa" w Ełku
2017Stanisław Dźwiniel z Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2017Jan Dąbrowski z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2017Koło Łowieckie "Puszcza" w Piszu
2017Zbigniew Mołodziejko z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2017Władysław Krajewski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2017Tomasz Miłkowski z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2017Ireneusz Bartoszewicz z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2017Andrzej Kuśtowski z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2017Jarosław Sulima z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2017Grzegorz Pawłowski z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
2017Bartłomiej Młyniec z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2016Stanisław Patalan z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2016Mieczysław Kocisz z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
2016Henryk Czarnota z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2016Aleksander Siemaszko z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Białymstoku
2016Jerzy Zinkiewicz z Koła Łowieckiego "Cyranka" wegorzewie
2016Aleksander Topolewski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Białymstoku
2016Tadeusz Szyłejko z Koła Łowieckiego "Cyranka" wegorzewie
2016Maria Sprudin z Koła Łowieckiego "Puszcza" Pisz
2016Mieczysław Stackiewicz z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2016Tadeusz Rutkowski z Koła Łowieckiego "Puszcza" Pisz
2016Paweł Jakubiak z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2016Andrzej Citkowski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2016Zdzisław Białowąs z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2016Antoni Babiarz z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2016Mirosław Kimera z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2016Jan Michniewski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2016Adam Roczniak z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Wegorzewie
2016Henryk Sulewski z Koła Łowieckiego "Cietrzew" w Prostkach
2016Józef Kiszkorno z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2016Olgierd Furman z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2016Eugeniusz Samiła z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2016Franciszek Urbanowicz z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2016Tadeusz Sztuczka z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2016Wacław Olszewski z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Wegorzewie
2015Grzegorz Buchowiecki z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2015Witold Barański z Koła Łowieckiego "Dąbrowa" w Pisz
2015Adam Michalec z Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2015Jerzy Borawski z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 530 "Łoś-Czerwony Bór" 
2015Ryszard Łukaszewicz z Koła Łowieckiego "Dąbrowa" w Pisz
2015Jan Fiszer z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2015Romuald Naruszewicz z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2015Józef Góralczyk z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2015Szczepan Duda z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2015Antoni Ułanowicz z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2015Paweł Sztrom z Koła Łowieckiego "Zielony Krąg" w Warszawie
2015Jan Dzitkowski z Koła Łowieckiego "Dąbrowa Pisz"
2014Krzysztof Konieczka z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2014Witold Jankowski z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2014Andrzej Nierwiński z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2014Piotr Świetlicki z Wojskowego Koła Łowieckiego "Orzeł" Szeroki Bór
2014Roman Leniec z Wojskowego Koła Łowieckiego "Orzeł" Szeroki Bór
2014Krzysztof Dymek z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 135 "Cyranka" Orzysz
2014Eugeniusz Faj z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2014Sylwester Giszczak z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 135 "Cyranka" w Orzyszu
2014Marek Zajączkowski z Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 161 "Granica" w Gołdapi
2013Andrzej Bobkiewicz z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
2013Rajmund Kojro z Koła Łowieckiego "Oręż" w Ełku
2013Adam Bojarski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2013Janusz Sampławski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2013Jan Gruzeł z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2013Jadwiga Sakowicz z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2013Jerzy Warsiewicz z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2013Wojciech Białek z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2013Marian Ciepłucha z Koła Łowieckiego "Oręż" w Ełku
2013Wojskowe Koło Łowieckie "Orzeł" w Szerokim Borze
2013Michał Treszczyński z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2013Krzysztof Wiszowaty z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
2013Władysław Milinkiewicz z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2013Stefan Warzocha z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2013Stanisław Kliber z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2013Zygmunt Żybura z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2012Stefan Majewski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
2012Arkadiusz Zych z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2012Jerzy Roman z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2012Tadeusz Cygler z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2012Edward Dąbkowski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2012Ireneusz Kowalik z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2012Bronisław Żukowski z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2012Krzysztof Masalski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2012Eugeniusz Kowalewski z Koła Łowieckiego "Kuna" w Suwałkach
2012Jan Suchocki z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2012Zbigniew Sznajderowciz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2012Janina Ząbkiewicz z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2012Janusz Staniul z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2012Piotr Chochulski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2012Mieczysław Dołgoszej z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Ełku
2012Mirosław Sewastynowicz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
2011Izydor Selwocki z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
2011Jarosław Juchniewicz z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2011Andrzej Kobordo z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2011Jerzy Litwinienko z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2011Marian Luto z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
2011Koło Łowieckie "Szelment" w Suwałkach
2011Jan Janczenia z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2011Zdzisław Skrocki z Koła Łowieckiego "Szarak" w Suwałkach
2011Andrzej Krajewski z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Białymstoku
2011Edward Karwacki z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2011Adam Kacprzyk z Koła Łowieckiego "Szarak" w Suwałkach
2011Edmund Lipnicki z Koła Łowieckiego "Cyraneczka" W Warszawie
2011Czesław Koneszko z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
2011Norbert Bejnarowicz z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2010Józef Krakowski z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2010Andrzej Wiszowaty z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2010Krzysztof Pieńkowski z Koła Łowieckiego "Grunwald" W Warszawie
2010Wojciech Wierzbicki z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2010Ryszard Jarząbek z Koła Łowieckiego "Hubert" w Łomży
2010Antoni Duda z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2009Zdzisław Kieżun z Wojskowego Koła Łowieckiego "Jeleń" w Giżycku
2009Zdzisław Milewski z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2009Henryk Krajewski z Wojskowego Koła Łowieckiego "Trop" w Bemowie Piskiem
2009Jan Namejko z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
2009Jerzy Milanowski z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Ełku
2009Dariusz Rewak z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2009Stanisław Pastuszka z Wojskowego Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2009Witold Żoch z Koła Łowieckiego "Orla Jucha " w Ełku
2009Kazimierz Mańczak z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2008Antoni Barnel z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2008Tadeusz Goch z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2008Józef Łazarski † z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2008Józef Milewski z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2008Wojskowe Koło Łowieckie "Sokół" w Giżycku
2008Koło Łowieckie "Hańcza" w Suwałkach
2008Borowczak Janusz z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2008Zbigniew Ziętek z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2008Jarosław Kurzynowski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2008Jarosław Osyda z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2007Ryszard Chomicz z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2007Wiesław Zalewski z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2007Koło Łowieckie "Leśnik" w Augustowie
2007Władysław Małż czł. niestow.
2007Jerzy Pawlikowski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2007Ryszard Jurkiewicz z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2007Paweł Buksiński z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2007Andrzej Ołownia z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzysz
2007Ryszard Ślomziński z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2007Bernard Tarara czł. niestow.
2007Bogusław Wierzbiński z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2007Janusz Lubecki z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2007Wacław Olszewski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2007Marian Podlecki z Koła Łowieckiego "Partyzant" W Warszawie
2007Eugeniusz Śleszyński z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Augustowie
2007Witold Kiełczewski z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2007Piotr Przekop z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2007Edward Adamczyk z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2007Tadeusz Smerdel z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2007Marian Jasionowski z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2006Ryszard Świderski z Koła Łowieckiego "Las" w Białej Piskiej
2006Stanisław Słoninko z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2006Henryk Sulewski z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2006Józef Tęcza z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Lechosław Woliński z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Stanisław Zinkiewicz z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2006Koło Łowieckie "Łoś" w Sejnach
2006Edward Chmura z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2006Henryk Karłowicz z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2006Henryk Koprowski z Koła Łowieckiego "Las" Białej Piskiej
2006Romuald Kordowski z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2006Marek Lewandowski z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2006Leon Rzodkiewicz z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2006Mirosław Rewak z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Walery Trejnowski z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2006Piotr Czyżyk z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Białymstoku
2006Grzegorz Płatosz z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Eugeniusz Miszkiel z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Andrzej Łyskojc z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Antoni Łanczkowski z Koła Łowieckiego "Ursus" W Warszawie
2006Adam Kufel z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2006Bolesław Kryński z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2006Jarosław Kowalewski z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2006Czesław Kajrys z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2006Henryk Jeżewski z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2006Jarosław Jaworski z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
2006Jerzy Jaroszewski z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2005Wiesław Szybiński z Koła Łowieckiego "Żuraw" w Rucianem Nidzie
2005Kazimierz Krawczyk z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" Orzysz
2005Włodzimierz Chrystowski z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2005Antoni Czupryński z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Suwałkach
2005Jan Karpiuk z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2004Stanisław Piłat z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2004Witold Uździło z Koła Łowieckiego "Brzask" W Warszawie
2004Kazimierz Zakrzewski z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2004Czesław Witkowski z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2003Marian Ochędzan z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2003Waldemar Stelmasiewicz z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2003Jan Sudnik z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2003Henryk Ołdakowski z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
2003Zbigniew Auron z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
2003Zbigniew Bogusławski z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2003Franciszek Kochanowski † z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2003Tomasz Liwak z Wojskowego Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
2003Krzysztof Kochanowski z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2003Ludwik Potyrało z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2003Ryszard Tuszkowski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2003Józef Wirkowski z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2003Koło Łowieckie "Serwy" w Augustowie
2003Stanisław Jarocki z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2003Alojzy Szyłak z Koła Łowieckiego "Łoś" w Kalinowie
2003Michał Wiechowski z Koła Łowieckiego "Żuraw" w Rucianem-Nidzie
2003Józef Giedo z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2003Reginald Stelmasiewicz z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2002Wiesław Sznajderowicz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2002Mieczysław Ziętek † z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2002Jerzy Machnacz z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2002Eugeniusz Narkiewicz z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2002Michał Klimowicz z Koła Łowieckiego "Łoś" w Kalinowie
2002Jerzy Rosiński z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2002Stanisław Igras z Koła Łowieckiego 'Ryś" w Giżycku
2002Stanisław Namiotko z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2002Bohdan Straczycki z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2002Edmund Wyłucki z Koła Łowieckiego "Łoś" w Kalinowie
2002Zbigniew Mocarski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2002Kazimierz Staniul z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2002Ryszard Kaliński z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2002Janusz Rułkowski z Koła Łowieckiego "Batalion" w Augustowie
2002Piotr Chmielewski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2002Jarosław Pużynski z Koła Łowieckiego "Batalion" w Augustowie
2001Henryk Krasiborski z Wojskowego Koła Łowieckiego "Oręż" w Ełku
2001Marian Gac z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2001Staranowicz Zygmunt † z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2001Jan Limanowicz z Wojskowego Koła Łowieckiego "Jeleń" w Giżycku
2001Roman Jasiński z Koła Łowieckiego "Ponowa" w Ełku
2001Andrzej Wolfart z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
2000Waldemar Duda z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
2000Wincenty Miszkuniec z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
2000Jan Suchwałko z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Ełku
2000Ryszard Murawski † z Koła Łowieckiego "Mazury" W Warszawie
2000Andrzej Czapski z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Węgorzewie
2000Jan Kamiński z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
1999Włodzimierz Łapiński z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
1998Zenon Antoniuk z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
1998Eugeniusz Śledź † z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
1998Henryk Wróbel † z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Augustowie
1998Stanisław Metelicki z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Augustowie
1998Mieczysław Kujawa z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
1998Kazimierz Płoński z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Augustowie
1997Stanisław Romotowski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1996Jerzy Jakób z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1996Jerzy Chmielewski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1996Krzysztof Wyrobek z Koła Łowieckiego "Żubr" w Kruklankach
1996Eugeniusz Lubowicki z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1996Józef Jakubanis z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1996Sławomir Drewonsko z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1996Wojciech Czałbowski † z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1995Piotr Skubis z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
1995Zbigniew Korenkiewicz z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
1995Remigiusz Huszcza † z Koła Łowieckiego "Jedynka" w Suwałkach
1995Wiesław Kalwajtys z Koła Łowieckiego "Lis" w Filipowie
1995Eugeniusz Laskowski z Koła Łowieckiego "Lis" w Filipowie
1995Ryszard Cylc z Koła Łowieckiego "Dzarz Bór" W Warszawie
1995Władysław Czajka z Wojskowego Koła Łowieckiego "Zielony Krąg" W Warszawie
1995Józef Barcim z Koła Łowieckiego "Lis" w Filipowie
1993Witold Jachimczyk † z Koła Łowieckiego "Dabrowa" w Piszu
1993Czesław Zianowicz z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
1993Kazimierz Krasodomski z Koła Łowieckiego "Kania" w Augustowie
1993Jerzy Karpowicz z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
1993Krzysztof Lesniewski z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
1993Stanisław Serwa z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
1993Sewer Ferenholc † z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
1993Tadeusz Łukaszuk z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
1992Stanisław Skrobot z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Wegorzewie
1992Józef Bucwiński z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1992Ryszard Warsiewicz z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1992Marian Wijas z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1989Jan Oleksy z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
1989Ryszard Sofiński z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1989Zbigniew Bagiński † z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
1989Witolis Kuzmicz z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
1989Zdzisław Daniłowicz z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
1988Dietmar Serafin z Koła Łowieckiego "Zielony Krąg" W Warszawie
1987Stanisław Żyliński z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
1987Władysław Mejer z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
1987Jan Blum z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1987Tadeusz Krawiec z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
1987Edward Bizio z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
1987Władysław Jaskiewicz z Koła Łowieckiego "Szelment" w Suwałkach
1986Feliks Kowalski z Koła Łowieckiego "Żuraw" w Rucianem Nidzie
1986Achremowicz Zygmund z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
1986Wilhelm Kozłowski † z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1986Andrzej Czerkawski † z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
1986Janusz Samolej z Wojskowego Koła Łowieckiego "Trop" Bemowo Piskia
1986Jan Bargielski z Koła Łowieckiego "Ursus" W Warszawie
1985Ryszard Leszczyński † z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1984Adam Zalewski z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
1984Henryk Szybiński z Koła Łowieckiego "Żuraw" w Rucianem Nidzie
1984Hubert Walczak z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
1984Zenon Czarnecki z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
1984Leon Szymkiewicz z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
1984Zenon Wiński
1984Henryk Wojda † z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
1984Jan Suprynowicz z Koła Łowieckiego "Kormoran" w Giżycku
1984Mateusz Bąk z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1984Czesław Łabanowicz z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
1984Stefan Łaboda † z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1984Józef Paluszyński † z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Suwałkach
1984Mieczysław Wojnowski z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Suwałkach
1984Edward Ottomanski z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
1984Benedykt Bartczak z Wojskowego Koła Łowieckiego "Orzeł" w Szerokim Borze
1983Marcin Bronkiewicz † z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
1981Stanisław Kafar z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1981Bazyl Grygoruk z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1981Eugeniusz Pryniak z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Augustowie
1981Józef Klicki z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
1981Eugeniusz Jasek z Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
1978Kazimierz Bartłomiejczuk z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1976Heronim Michniewski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1976Zygmunt Stoczyński z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1975Jan Sławiński z Wojskowego Koła Łowieckiego "Jeleń" w Giżycku
1975Wirgiliusz Żurowski † z Koła Łowieckiego "Żuraw" w Rucianem Nidzie
1975Marian Ciesielski z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
1975Wiktor Kalos z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Wegorzewie
1975Ludwik Śliwka z Wojskowego Koła Łowieckiego "Jeleń" W Warszawie
1975Stanisław Piotrowicz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Suwałkach
1975Florian Śnieżyński z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1974Władyslaw Roginiewicz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1974Stanisław Miszkin z Wojskowego Koła Łowieckiego "Orzeł" w Szerokim Borze
1973Władysław Chłopik z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
1973Leopold Sławiński z Koła Łowieckiego "Słonka" w Sejnach
1973Władysław Izbicki z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1973Michał Litkowiec z Koła Łowieckiego "107" w Ełku
1972Michał Żołnierowicz z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Węgorzewie
1972Stanisław Bołtuc z Koła Łowieckiego "Kania" w Augustowie
1972Henryk Ciemny z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
1972Romuald Szwejkowski † z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Suwałkach
1972Józef Romanowski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1972Józef Brzeziński † z Koła Łowieckiego "Orla Jucha"
1972Władysław Sawicki z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1972Wacław Pradziwonowicz z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Suwałkach
1971Stanisław Głąb † z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1970Tadeusz Soczewka z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
1969Franciszek Adamski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1969Tadeusz Krukowski z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
1969Władysław Lech z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Augustowie
1969Czesław Pampuch z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1969Bronisław Wimmer z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1968Tadeusz Gerula † z Koła Łowieckiego "Nr 2" w Augustowie
1966Tadeusz Kryński † z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1965Henryk Stackiewicz z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
1960Ryszard Adamski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
1960Czesław Borecki z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1960Władysław Bilbin z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
1960Ignacy Skrobot † z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Wegorzewie
1960Teodor Jonasz † z Wojskowego Koła Łowieckiego "Granica" w Gołdapi
1960Henryk Kubica † z Wojskowego Koła Łowieckiego "Żbik" w Węgorzewie
1960Władysław Konstańczak † z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
1954Leopold Sienkiewicz z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku