Odznaczenie regionalne

Odznaczenie regionalne “Za Zasługi dla Łowiectwa”

medal_region

Okręgowa Rada Łowiecka w Suwałkach
przyznała następujące odznaczenie:

 

Rok nadaniaOdznaczeni
2018Urszula Pasławska Poseł na Sejm RP
2018Zbigniew Poniatowski Nadleśniczy Nadleśnictwa Olecko
2018Aneta Smoleńska Biuro Zarządu Okręgowego PZŁ w Suwałkach
2018Irena Bartosiewicz Biuro Zarządu Okręgowego PZŁ w Suwałkach
2017Smerdel Tadeusz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2017Piotrowski Antoni z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2017Olszewski Wacław z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2017Koło Łowieckie "Orla Jucha" w Ełku
2016Jarosław Kowalewski z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2016Mańczuk Tomasz z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2016Kowalewski Jarosław z Koła Łowieckiego "Dzik" w Olecku
2015Niedźwiedź Andrzej
2015Procakiewicz Jerzy z Koła Łowieckiego "Knieja" w Białymstoku
2015Czuper Andrzej z Koła Łowieckiego "Łoś" w Kalinowie
2014Terentiew Robert - Ostoja
2014Ziętek Grażyna
2014Pasikowska Halina
2014Olszewski Wacław z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2014Miechowski Sławomir z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
2013Koło Łowieckie Jeleń Giżycko
2013Koło Łowieckie Mazury Węgorzewo
2013Jerzy Litwinienko † z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2013Jarosław Juchniewicz z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2013Norbert Bejnarowicz z Koła Łowieckiego "Mazury" w Węgorzewie
2013Jerzy Procakiewicz b. Łowczy Okręgowy PZŁ w Białymstoku
2013Ćwiklewski Andrzej z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
2013Mądrzak Marek z Koła Łowieckiego "Leśnik" w Białymstoku
2013Koło Łowieckie Hańcza Suwałki
2013Wojskowe Koło Łowieckie "Orzeł" w Szerokim Borze
2013Symonowicz Edmund z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2013Konieczka Krzysztof z Koła Łowieckiego "Sokół" w Giżycku
2013Serafin Diermar z Koła Łowieckiego "Zielony Krąg" w Warszawie
2013Sudnik Waldemar z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2013Dymek Krzysztof z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
2013Wiszowaty Krzysztof z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
2013Zdanowicz Tadeusz z Koła Łowieckiego "Dzik" w Giżycku
2012Namiotko Stanisław z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2012Mocarski Zbigniew z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2012Prawda Roman z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2012Kieżnowski Jan - Kynologia
2012Wieloch Jerzy - Kynologia
2012Koło Łowieckie "Mazury" w Węgorzewie
2012Wojskowe Koło Łowieckie "Jeleń" w Giżycku
2012Jakacka Halina - Księgowa Koła łowieckiego "Dzik" w Giżycku
2012Pieczunko Jan z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2012Roczniak Adam z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2011ZSM Galindowe Rogi
2011Bernard Teodor Tarara Kierownik ZSM Gailndowe Rogi
2011Kazimierz Krasodomski z Koła Łowieckiego "Kania" w Augustowie
2011Koło Łowieckie Cyranka Węgorzewo
2011Stanisław Ramotowski z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2011Mieczysław Dołgoszej † z Koła Łowieckiego "Nr 1" w Ełku
2011Koło Łowieckie Dzik Olecko
2011Jacek Protas - Marszałek Wojeówdztwa Warmińsko-Mazuryskiego
2011Krzysztof Piwowarczyk - Burmistrz Węgorzewa
2011Halina Irena Faj - Starosta Węgorzewski
2011Ks. Piotr Mazurek † - Proboszcz Parafii p.w. Dobrego Pasterza w Węgorzewie
2011Słoma Jarosław Marek v-ce Marszałek woj. warm-maz
2010Jerzy Zinkiewicz z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2010Tadeusz Ciborski z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2010Tadeusz Szyłejko z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2010Krzysztof Wyrobek z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2010Stanisław Skrobot z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2010Koło Łowieckie Jedynka Suwałki
2010Koło Łowieckie Ryś Ełk
2010Wojciech Dzierżyński z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2010Stanisław Michorowski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Ełku
2010Stanisław Patalan z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2010Wilhelm Stoma z Koła Łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2010Koło Łowieckie Kormoran Giżycko
2010Koło Łowieckie Dzik Giżycko
2009Sylwester Giszczak z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
2009Jan Aleszczyk - Burmistrz Orzysza
2009Andrzej Nowicki z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2009Jerzy Machnacz z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2009Ryszard Warsewicz z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2009Marian Wijas z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2009Koło Łowieckie Sarna Olecko
2009Mieczysław Kujawa † z Wojskowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Orzyszu
2009Wojskowe Koło Łowieckie Cyranka w Orzyszu
2009Jerzy Chmielewski z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2009Tadeusz Cygler z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2009Kazimierz Kozak z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2008Józef Bućwiński z Koła Łowieckiego "Sarna" w Olecku
2008Andrzej Strumiłło z Koła Łowieckiego "Łoś" w Sejnach
2008Tadeusz Wasilewski - Nadleśnictwo Augustów - Nadleśniczy
2008Zbigniew Godlewski - b. Dyrektor RDLP w Białymstoku
2008Stanisław Serewa z Koła Łowieckiego "Las" w Gołdapi
2008Ryszard Jarząbek - Nadleśnictwo Maskulińskie - Leśniczy
2008Andrzej Krzywiński - "Park Dzikich Zwierząt" Kadzidłowo
2008Kazimierz Mańczak z Koła Łowieckiego "Puszcza" w Piszu
2008Tadeusz Kryński † z Koła Łowieckiego "Ryś" w Giżycku
2008Ignacy Skrobot † z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie