Odznaczenia – brąz

Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej

 

1brazawymedal

Wcześniej Komisja, a obecnie Kapituła Odznaczeń Łowieckich w Warszawie przyznała Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej członkom Polskiego Związku Łowieckiego oraz Kołom Łowieckim.

Medale Zasługi Łowieckiej – Złoty, Srebrny i Brązowy ustanowiono 11 grudnia 1929 r. przez Wydział Wykonawczy Polskiego Związku Łowieckiego – Stowarzyszeń Łowieckich w Warszawie. Medale nadawane są kołom łowieckim i członkom Polskiego Związku Łowieckiego za zasługi w działalności społecznej w Zrzeszeniu na rzecz Polskiego Łowiectwa.

rok nadaniaOdznaczonyCzłonek Koła i inni
2018Tadeusz Kopiczko z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2018Mirosław Sztejter z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2018Mirosław Stępniak z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2018Mieczysław Stępak z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2018Stanisław Sobolewski z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2018Andrzej Opacki z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
2018Waldemar Łukaszewicz z Koła Łowieckiego "Dąbrowa" w Piszu
2018Robert Chmielewski z Koła łowieckiego "Rogacz" w Giżycku
2018Jerzy Kontakiewicz z Koła Łowieckiego "Dąbrowa" w Piszu
2018Marek Klekotko z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2018Zdzisław Kazubek z Koła Łowieckiego "Cyranka" w Węgorzewie
2018Wiesław Gotowicz z Koła Łowieckiego "Dąbrowa" w Piszu
2018Dariusz Domagała z Koła Łowieckiego "Hańcza" w Suwałkach
2018Krzysztof Ciszewski z Koła Łowieckiego "Lis" w Filipowie
2018Michał Wróblewski z Koła Łowieckiego "Orla Jucha" w Ełku
2018Józef Chmielewski z Koła Łowieckiego "Lis" w Filipowie
2018Marek Sudnik z Koła Łowieckiego "Serwy" w Augustowie
2017Antoni KomosaKŁ "Ponowa" Ełk
2017Jacek KowalewskiKŁ "Gon" Warszawa
2017Waldemar KuśKŁ "Puszcza" Pisz
2017Adam KuźKŁ "Ryś" Giżycko
2017Dariusz MasiewiczKŁ "Ryś" Ełk
2017Robert MichniewiczKŁ "Ryś" Ełk
2017Artur OzimekKŁ "Żbik" Węgorzewo
2017Danuta PoredaKŁ "Puszcza" Pisz
2017Piotr SanczenkoKŁ "Żbik" Węgorzewo
2017Kazimierz StachelskiKŁ "Cytadela" Warszawa
2017Paweł SulewskiKŁ "Puszcza" Pisz
2017Mieczysław TokarskiKŁ "Ponowa" Ełk
2017Tadeusz ZamojskiKŁ "Ryś" Ełk
2017Bogusław KlukowskiKŁ "Leśnik" Augustów
2017Adam KorzenieckiKŁ "Leśnik" Augustów
2017Sławomir MieczkowskiKŁ "Cyranka" Orzysz
2017Ryszard OleszekKŁ "Cyranka" Orzysz
2017Czesław RomanowskiKŁ "Sarna" Olecko
2017Andrzej SikońKŁ "Cyranka" Orzysz
2017Grzegorz SulimaKŁ "Sarna" Olecko
2017Henryk WasilczykKŁ "Leśnik" Augustów
2017Jerzy Wrzyszcz KŁ "Sarna" Olecko
2017Jan KamińskiKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2017Jacek MotybelKŁ "Batalion" Augustów
2017Tadeusz PietranisWKŁ "Granica" Gołdap
2017Grzegorz PopielKŁ "Słonka" Sejny
2017Andrzej SapelaWKŁ "Granica" Gołdap
2017Stanisław SiewiecKŁ "Batalion" Augustów
2017Grzegorz DziatkowskiKŁ "Szelment" Suwałki
2017Stanisław DziarkowskiKŁ "Puszcza" Pisz
2017Leszek CiborowskiKŁ "Puszcza" Pisz
2017Kazimierz KrawczykKŁ "Ponowa" Ełk
2016Dariusz MacewiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2016Józef DemiańczukKŁ "Dzik" Olecko
2016Marek MykaKŁ "Mazury" Węgorzewo
2016Jerzy AnikiejKŁ "Ryś" Ełk
2016Piotr BremerskiKŁ "Szelment" Suwałki
2016Zygmunt CieślukowskiKŁ "Dzik" Olecko
2016Wiesław DerezińskiKŁ "Rogacz" Giżycko
2016Adam KolatorKŁ "Leśnik" Augustów
2016Ryszard GryczanKŁ "Kuna" Suwałki
2016Jadziewicz MarekKŁ "Granica" Gołdap
2016Eugeniusz KrzywickiKŁ "Rogacz" Giżycko
2016Lechosław KochańskiKŁ "Rogacz" Giżycko
2016Piotr KacprzykKŁ "Dzik" Olecko
2016Stanisław KosiarowskiKŁ "Dzik" Giżycko
2016Henryk LaskowskiKŁ "Lis" Filipów
2016Ostrowski ZdzisławKŁ "Ryś" Suwałki
2016Kazimierz RaczyńskiKŁ "Ryś" Giżycko
2016Damian RantKŁ "Dzik" Olecko
2016Dariusz SadowskiKŁ "Leśnik" Białystok
2016Adrian TrykKŁ "Mazury" Węgorzewo
2016Marian UlikowskiKŁ "Dzik" Olecko
2016Stanisław WysockiWKŁ Nr 135 "Cyranka" Orzysz
2016Piotr WysockiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2016Andrzej MonwidKŁ "Ryś" Suwałki
2016Ryszard BorchetWKŁ Nr 135 "Cyranka" Orzysz
2016Marek JodziewiczKŁ "Granica" Gołdap
2016Wojciech Kalinowskiniestowarzyszony
2016Rafał KaplińskiKŁ "Dzik" Giżycko
2016Edward KlimkoKŁ "Rogacz" Giżycko
2016Andrzej LalakKŁ "Rogacz" Giżycko
2016Stanisław KosiorowskiKŁ "Dzik" Giżycko
2016Andrzej ŁanczkowskiKŁ "Ursus" Warszawa
2016Andrzej MalewickiKŁ "Cietrzew" Prostki
2016Wojciech MalitkaKŁ "Dzik" Giżycko
2016Ryszard MalitkaKŁ "Dzik" Giżycko
2016Mieczysław PardaKŁ "Daniel" Warszawa
2016Jan PszczołaKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2016Dariusz RogalaKŁ "Granica" Gołdap
2016Jarosław SłomaKŁ "Granica" Gołdap
2016Wiesław ŚwitajKŁ "Granica" Gołdap
2016Robert WałuszkoKŁ "Cyraneczka" Warszawa
2016Dariusz WojtynaKŁ "Granica" Gołdap
2016Stanisław WójtowiczWKŁ "Sokół" Giżycko
2016KŁ Ryś w Ełku
2016Romuald Mentel
2016Krystyna WaraksaKŁ "Lis" Filipów
2016Artur ZarzeckiKŁ "Ryś" Suwałki
2015Zbigniew JanulewiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2015Leszek ŁukasikKŁ "Cytadela" Warszawa
2015Jarosław SakowiczKŁ "Las" Gołdap
2015Bronisław SzkiłądźKŁ "Las" Gołdap
2015Andrzej BieleckiKŁ "Miłośników Łowiectwa" Warszawa
2015Zbigniew JarząbekKŁ "Zielony Krąg" Warszawa
2015Marian CzokajłoKŁ "Słonka" Sejny
2015Zdzisław GryszkiewiczKŁ "Jedynka" Suwałki
2015Krzysztof FiedorowiczKŁ "Słonka" Sejny
2015Stanisław Michorowski
2015Andrzej Miezio
2015Piotr MikiciukKŁ "Mazury" Węgorzewo
2015Jerzy CipielewskiKŁ "Szelment" Suwałki
2015Wiesław Czokajło KŁ "Słonka" Sejny
2014Marek BrzękKŁ "Lis" Filipów
2014Eugeniusz KrajewskiWKŁ Nr 135 "Cyranka" Orzysz
2014Marek HuszczaKŁ "Jedynka" Suwałki
2014Eugeniusz KoziołKŁ "Kormoran" Giżycko
2014Stanisław KozłowskiKŁ "Lis" Filipów
2014Leszek LeniecWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
2014Ryszard KwiatkowskiWKŁ Nr 135 "Cyranka" Orzysz
2014Jerzy NowikowKŁ "Kawka" Suwałki
2014Dariusz PęcherzewskiKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2014Jacek WysockiWKŁ Nr 135 "Cyranka" Orzysz
2014Jerzy BartczakWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
2014Ryszard BastekKŁ "Ryś" Giżycko
2014Kazimierz BiałobrzeskiKŁ "Ryś" Giżycko
2014Bogdan BiłykKŁ "Ryś" Giżycko
2014Leszek ChmielewskiKŁ "Ryś" Giżycko
2014Andrzej FlisiakKŁ "Ryś" Giżycko
2014Janusz KochańczykWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
2014Andrzej KotlarskiWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
2014Jan AndryszczykKŁ "Lis" Filipów
2014Krzysztof LeniecWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
2014Andrzej NowickiKŁ "Puszcza" Pisz
2014Zbigniew StaniulKŁ "Ryś" Giżycko
2014Ewa ThomasKŁ "Ryś" Giżycko
2014Henryk WierzbickiWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
2014Ireneusz ButkiewiczKŁ "Jedynka" Suwałki
2014Andrzej CzupryńskiKŁ "Jedynka" Suwałki
2014Krzysztof GiedrojćKŁ "Jedynka" Suwałki
2014Henryk LutoKŁ "Las" Gołdap
2014Małgorzata TruchanKŁ "Las" Gołdap
2014Stanisław FoltynWKŁ "Sokół" Giżycko
2014Andrzej GlińskiWKŁ "Sokół" Giżycko
2014Stanisław GordejkoWKŁ "Sokół" Giżycko
2014Przemysław KaczmarczykKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2014Romuald PateckiWKŁ "Sokół" Giżycko
2014Jerzy SobusiakWKŁ "Sokół" Giżycko
2014Jarema SykulskiKŁ "Hańcza" Suwałki
2014Jan SymkoWKŁ "Sokół" Giżycko
2014Ryszard BrzękKŁ "Lis" Filipów
2014Józef CeckowskiKŁ "Jedynka" Suwałki
2013Andrzej ŻrubekKŁ "Żbik" Węgorzewo
2013Andrzej MisiukanisKŁ "Granica" Gołdap
2013Dariusz FilipczykKŁ "Lis" Filipów
2013Dariusz DomańskiKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2013Karol FedykKŁ "Sokół" Giżycko
2013Marcin JankowskiKŁ "Sokół" Giżycko
2013Jerzy KomarzyniecKŁ "Sokół" Giżycko
2013Tadeusz KoniuszewskiKŁ "Sokół" Giżycko
2013Krzysztof KorczykKŁ "Sokół" Giżycko
2013Krzysztof KrukKŁ "Mazury" Węgorzewo
2013Mariusz ŁanczkowskiKŁ "Ursus" Warszawa
2013Władysław ZakrzewskiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Stefan MakowskiKŁ "Sokół" Giżycko
2013Zenon MoskalKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2013Wojciech NapierskiKŁ "Granica" Gołdap
2013Sławomir SieczkowskiKŁ "Hańcza" Suwałki
2013Ryszard SzklankoKŁ "Oręż" Ełk
2013Józef ZubryckiKŁ "Sokół" Giżycko
2013KŁ "Łoś" w Kalinowie
2013Antoni IgnatowiczKŁ "Lis" Filipów
2013Jarosław KarbowskiKŁ "Ryś" Giżycko
2013Stanisław Maślakniestowarzyszony
2013Jerzy PrzekopKŁ "Lis" Filipów
2013Leszek SkubisKŁ "GON" Warszawa
2013Krzysztof TuniewiczKŁ "Ryś" Giżycko
2013Mieczysław WaraksaKŁ "Lis" Filipów
2013Tadeusz WęsierskiKŁ "Kormoran" Giżycko
2013Stanisław WysockiKŁ "Lis" Filipów
2013Henryk ZiendaKŁ "Lis" Filipów
2013Władysław ZłotorzyńskiKŁ "Lis" Filipów
2013Andreas GautschiKŁ "Las" Gołdap
2013Tadeusz ZdanowiczKŁ "Dzik" Giżycko
2013Tadeusz AnzulewiczKŁ "Ursus" Warszawa
2013Tadeusz BłażewiczKŁ "Daniel" Warszawa
2013Ryszard BłoszkoKŁ "Dzik" Giżycko
2013Michał ChmielewskiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Karol CzerwińskiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Andrzej CzuperKŁ "Łoś" Kalinowo
2013Zbigniew GąsiewskiKŁ "Serwy" Augustów
2013Tadeusz JarmołowiczKŁ "Łoś" Kalinowo
2013Zbigniew KaplińskiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Marek KropielnickiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Jarosław MachnaczKŁ "Dzik" Giżycko
2013Janusz OrganistyKŁ "Łoś" Kalinowo
2013Jerzy MioduszewskiKŁ "Serwy" Augustów
2013Władysław CzekanKŁ "Sokół" Giżycko
2013Edward OttomańskiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Jerzy PikciunKŁ "Dzik" Giżycko
2013Piotr PrawdzikKŁ "Łoś" Kalinowo
2013Krzysztof RowińskiKŁ "Serwy" Augustów
2013Witold RyniewiczKŁ "Serwy" Augustów
2013Maciej StraczyckiKŁ "Kormoran" Giżycko
2013Włodzimierz StrzałkowskiKŁ "Rogacz" Giżycko
2013Ryszard SuwikKŁ "Dzik" Giżycko
2013Wacław SzczudłoKŁ "Serwy" Augustów
2013Arkadiusz TrykKŁ "Mazury" Węgorzewo
2013Roman UziałłoKŁ "Kormoran" Giżycko
2013Zbigniew WirkowskiKŁ "Serwy" Augustów
2013Wojciech WiszowatyKŁ "Dzik" Giżycko
2013Franciszek WojtkiewiczKŁ "Łoś" Kalinowo
2013Ryszard WołkońskiKŁ "Dzik" Giżycko
2013Stanisław MasiulKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2013KŁ "Lis" w Filipowie
2013Jan AbryckiKŁ "Łoś" Kalinowo
2012Eugeniusz SzawarskiKŁ "Nr 1" Ełk
2012Zdzisław BarwickiKŁ "Szelment" Suwałki
2012Andrzej ŚledźKŁ "Szelment" Suwałki
2012Zdzisław BadowskiKŁ "Batalion" Augustów
2012Karol BitelKŁ "Jeleń" Giżycko
2012Franciszek GalińskiKŁ "Szelment" Suwałki
2012Zbigniew KleszczewskiKŁ "Szelment" Suwałki
2012Bolesław KowalewskiKŁ "Ponowa" Ełk
2012Stanisław KrawcewiczKŁ "Batalion" Augustów
2012Bogusław KropopKŁ "Jeleń" Giżycko
2012Antoni RekusKŁ "Szelment" Suwałki
2012Leopold SienkiewiczKŁ "Sarna" Olecko
2012Jerzy GrzelakWKŁ "Jeleń" Giżycko
2012Marian WysockiKŁ "Batalion" Augustów
2012Antoni WysockiKŁ "Batalion" Augustów
2012Jerzy ZawłockiKŁ "Cietrzew" Prostki
2012Ryszard BondzioWKŁ "Granica" Gołdap
2012Sławomir GołubowiczWKŁ "Granica" Gołdap
2012Stanisław KwiatkowskiWKŁ "Granica" Gołdap
2012Andrzej OwczarekWKŁ "Granica" Gołdap
2012Andrzej WedleKŁ "Ryś" Giżycko
2012Janusz SiemiaszkoKŁ "Leśnik" Augustów
2012KŁ "Ryś" w Suwałkach
2012Dariusz ThomasKŁ "Ryś" Giżycko
2011Leon LaszkowskiKŁ "Dzik" Olecko
2011Stanisław CzereszewskiKŁ "Kawka" Suwałki
2011Ryszard CzuczkoKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2011Andrzej KuśtowskiWKŁ " Granica" Gołdap
2011Ryszard NowalskiKŁ "Słonka" Sejny
2011Henryk SkrobotKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2011Marek StępakKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2011Romuald BudzińskiKŁ "Dzik" Olecko
2011Franciszek UrbanowiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2011Jarosław WołkowyckiWKŁ "Trop" Bemowo Piskie
2011Józef ŻylińskiKŁ "Słonka" Sejny
2011Lech WierciszewskiKŁ "Dzik" Olecko
2011Jan TruchanKŁ "Dzik" Olecko
2011Łukasz SerafinKŁ "Zielony Krąg " Warszawa
2011Henryk RantKŁ "Dzik" Olecko
2011Piotr PrzystawikKŁ "Zielony Krąg " Warszawa
2011Lech MilewskiKŁ "Dzik" Olecko
2011Bogusław LeszczyńskiKŁ "Dzik" Olecko
2011Artur WarsewiczKŁ "Dzik" Olecko
2011Krzysztof KrzywickiKŁ "Dzik" Olecko
2011Lech ChmielewskiKŁ "Ryś"Ełk
2011Janusz AntoszewiczKŁ "Dzik" Olecko
2011Zbigniew BłażejakKŁ "Dzik" Olecko
2011KŁ "Szarak" w Suwałkach
2011Jan CieraszewskiKŁ "Kawka" Suwałki
2011Manfred DendaKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
2011Zenon FaleckiKŁ "Kawka" Suwałki
2011Ignacy JasionowskiKŁ "Kawka" Suwałki
2011Krzysztof KardelKŁ "Dzik" Olecko
2011Wacław MatejkoKŁ "Dzik" Olecko
2011Jan OlszewskiKŁ "Szarak" Suwałki
2011Zbigniew OpalachKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
2011Wacław OpanowskiKŁ "Dzik" Olecko
2011Dariusz RudzkiKŁ "Szarak" Suwałki
2011Adam SokółKŁ "Szarak" Suwałki
2011Zbigniew SztukowskiKŁ "Szarak" Suwałki
2011Kazimierz WarchołKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
2011Tadeusz SzymańczykKŁ "Kawka" Suwałki
2011Tadeusz CzerwieckiKŁ "Kawka" Suwałki
2010Andrzej MonwidKŁ "Ryś" Suwałki
2010Stanisław SoczewkaKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2010Romuald MentelKŁ "Lis" Filipów
2010Dariusz MacewiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2010Medard ZimnickiKŁ "Łoś" Sejny
2010Giedrius UździłoKŁ "Brzask" Warszawa
2010Cezary TrykKŁ "Mazury" Węgorzewo
2010Tadeusz MalinowskiWKŁ"Granica" Gołdap
2010Rafał SzyłejkoKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2010Krzysztof ŚwiderskiKŁ "Las" Biała Piska
2010Stanisław SikoraKŁ "Leśnik" Augustów
2010Adam RoczniakKŁ "Mazury" Węgorzewo
2010Andrzej PierzchalskiKŁ "Las" Biała Piska
2010Jerzy PaftelWKŁ "Trop" Bemowo Piskie
2010Wacław OlszewskiKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2010Jacek OlbryśWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2010Kazimierz NiedźwieckiKŁ "Leśnik" Augustów
2010Tadeusz MoldaWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2010Zbigniew MołodziejkoKŁ "Leśnik" Augustów
2010Tomasz MiłkowskiKŁ "Leśnik" Augustów
2010Adam MichalecWKŁ "Sokół" Giżycko
2010Władysław LudwickiKŁ "Rogacz" Giżycko
2010Wojciech KoprowskiKŁ "Las" Biała Piska
2010Wacław KurzynowskiKŁ "Rogacz" Giżycko
2010Tomasz KonatowskiWKŁ "Żbik" Węrzewo
2010Jerzy KrzyżanowskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2010Piotr JurkunKŁ "Łoś" Sejny
2010Jarosław MarkowskiKŁ"Kawka" Suwałki
2010Marek MykaKŁ "Mazury" Węgorzewo
2010Leszek GrzelakWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2010Jacek FrąckiewiczKŁ "Leśnik" Augustów
2010Henryk DudaWKŁ "Trop" Bemowo Piskie
2010Mirosław DobkowskiKŁ "Łoś" Sejny
2010Bogdan ChmielewskiKŁ "Łoś" Sejny
2010Danuta ChmielewskaKŁ "Las" Biała Piska
2010Andrzej BobińskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2010Stanisław AnuszkiewiczKŁ "Leśnik" Augustów
2010Grzegorz BuchowieckiKŁ "Jedynka" Suwałki
2010Jarosław KubrowskiWKŁ "Daniel" Warszawa
2010Adam MykaWKŁ "Daniel" Warszawa
2010Adam PieczekWKŁ "Granica" Gołdap
2010Henryk RaczkowskiKŁ "Jedynka" Suwałki
2010Zdzisław SadowskiKŁ "Łoś" Rajgród
2010Jerzy SienkiewiczKŁ "Łoś" Rajgród
2010Waldemar UłnowiczKŁJedynka" Suwałki
2010Zbigniew BigajKŁ"Rogacz" Giżycko
2010Jolanta BorawskaKŁ"Rogacz" Giżycko
2010Jan FiszerWKŁ"Granica" Gołdap
2010Zdzisław GrabekKŁ"Kawka" Suwałki
2010Lech GrudzińskiWKŁ"Granica" Gołdap
2010Jacek JankowskiKŁ"Cyraneczka" Warszawa
2010Józef KiewelWKŁ"Granica" Gołdap
2010Marian WasilewskiWKŁ"Granica" Gołdap
2010Adam MadejWKŁ"Cyranka" Orzysz
2010Józef KiszkornoWKŁ"Granica" Gołdap
2010Marian JedenastyWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2010Andrzej Wojciech JaroszKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2009Jerzy ŻelazekKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Roman LeniecWKŁ"Orzeł" Szeroki Bór
2009Andrzej KrupaWKŁ"Cyranka" Orzysz
2009Andrzej WierzchowskiKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Wawrzyniec PiotrowskiKŁ"Ryś" Ełk
2009Piotr ŚwietlickiWKŁ"Orzeł" Szeroki Bór
2009Andrzej TomaszewskiWKŁ"Cyranka" Orzysz
2009Sylwester JabłońskiKŁ"Nr 1" Ełk
2009Ryszard RudziejewskiKŁ"Las" Gołdap
2009Jacek SzmygaKŁ"Las" Gołdap
2009Jerzy TomaszewskiKŁ"Nr 1" Ełk
2009Tadeusz TrzcinkaWKŁ"Jeleń" Warszawa
2009Stanisław WilczkoWKŁ"Trop" Bemowo Piskie
2009Czesław WysockiKŁ"Nr 1" Ełk
2009Andrzej ŻuchowskiKŁ"Ryś Giżcko
2009Wiesław AdamejtisWKŁ"Cyranka" Węgorzewo
2009Stanisłą BiałekWKŁ"Żbik" Węgorzewo
2009Tadeusz BronowskiKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Kazimierz CieślikKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Andrzej CitkowskiKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Andrzej ĆwiklewskiKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Henryk DerewońkoKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Stanisław DzwinielWKŁ"Żbik" Węgorzewo
2009Sylwester GiszczakWKŁ"Cyranka" Orzysz
2009Karol JachimowiczGON Warszawa
2009Ryszard JakimiukWKŁ"Żbik" Węgorzewo
2009Tadeusz JanuszewskiKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Jerzy KobylańskiWKŁ"Trop" Bemowo Piskie
2009Zenon KrasuckiKŁ"Cyranka" Węgorzewo
2009Bohdan KudrajKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Edward OlbryśKŁ"Cyranka" Węgorzewo
2009Wiesław PietrzakWKŁ"Żbik" Węgorzewo
2009Andrzej PolakKŁ"Ryś" Giżycko
2009Zenon PomianKŁ"Cyranka" Węgorzwo
2009Wojciech RodakGON Warszawa
2009Jan RusakKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Mieczysław StackiewiczKŁ"Rogacz" Giżycko
2009Kazimierz StefanowiczKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Dariusz TokarzWKŁ"Żbik" Węgorzewo
2009Stanisław TruchanKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Andrzej TurosińskiKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Ryszard WielgatKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Szczepan DudaKŁ"Ryś" Ełk
2009Stanisłw ZabiełowiczKŁ"Orla Jucha" Ełk
2009Marek ZajączkowskiWKŁ"Granica" Gołdap
2008Andrzej KarpiukKŁ"Las" Gołdap
2008Henryk BednarczykKŁ "Ryś" Giżycko
2008Witold JankowskiWKŁ"Sokół" Giżycko
2008Czesłąw BohdanowiczKŁ"Rogacz" Giżycko
2008Romuald NaruszewiczKŁ"Las" Gołdap
2008Krzysztof KonieczkaWKŁ"Sokół" Giżycko
2008Ryszard ŁukaszewiczKŁ"Dąbrowa" Pisz
2008Wiesław OpanowskiKŁ"Dzik" Olecko
2008Henryk WojciechowskiWKŁ"Sokół" Giżycko
2008Marian ZawadaWKŁ"Sokół" Giżycko
2008Zygmund ŻyburaWKŁ"Sokół" Giżycko
2008Waldemar SudnikKŁ"Serwy" Augustów
2008Marek SadowskiKŁ"Serwy" Augustów
2008Jan RowińskiKŁ"Serwy" Augustów
2008Sławomir MilewskiKŁ"Serwy" Augustów
2008Antoni TertelKŁ"Jedynka" Suwałki
2008Waldemar ChachajKŁ"Hańcza" Suwałki
2008Tadeusz DmochowskiKŁ"Las" Gołdap
2008Zbigniew GóralczykKŁ"Szelment" Suwałki
2008Ryszard GrabowskiKŁ"Las" Gołdap
2008Janusz Sampławskinie macierz.KŁ "Ryś" Giżycko
2008Kamil KociszKŁ"Kormoran" Giżycko
2008Wacław KuklewiczKŁ"Las" Gołdap
2008Jerzy BurzyńskiKŁ "Hańcza" Suwałki
2008Tomasz ŁazarskiKŁ"Hańcza" Suwałki
2008Jan MinksztynKŁ"Las" Gołdap
2008Krzysztof MizeraKŁ"Las" Gołdap
2008Wojciech BiałekWKŁ"Sokół" Giżycko
2008Mirosław PietkiewiczKŁ"Cietrzew" Prostki
2008Grzegorz SierońskiKŁ"Kormoran" Giżycko
2008Antoni SokołowskiKŁ"Cietrzew" Prostki
2008Henryk SulewskiKŁ"Cietrzew" Prostki
2008Witold AndrulewiczKŁ"Las" Gołdap
2008Stefan ChilińskiKŁ "Ryś"-Białystok
2008Jan CzaraKŁ "Ponowa"-Ełk
2008Andrzej HusiatyńskiWKŁ "Cyranka"-Orzysz
2008Andrzej NierwińskiWKŁ "Granica"-Gołap
2008Andrzej ŚledzińskiWKŁ "Cyranka"-Orzysz
2008Romuald ŚwiackiKŁ "Ryś"-Białystok
2008Aleksander TopolewskiKŁ "Ryś"-Białystok
2008Krzysztof SienkiewiczKŁ "Hańcza" Suwałki
2008Arkadiusz Kulinkowskinie macierz. KŁ"Hańcza" Suwałki
2008Zbigniew DomańskiWKŁ 'Granica" Gołdap
2008Tadeusz KozłowskiKŁ"Hańcza" Suwałki
2007Władysław MilinkiewiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2007Piotr ChochulskiKŁ "Ryś" Giżycko
2007Józef KowalskiKŁ "Leśnik" Augustów
2007Zbigniew OkuliczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2007Krzysztof DymekWKŁ "Cyranka" Orzysz
2007Mirosław BagińskiKŁ "Brzask" Warszawa
2007Jan FeszakKŁ "Mazury" Węgorzewo
2007Mieczysław KaczmarczykWKŁ "Jeleń" Warszawa
2007Krzysztof KamińskiKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2007Mirosław KimeraKŁ "Szelment" Suwałki
2007Andrzej KolenkiewiczKŁ "Brzask' Warszawa
2007Piotr MatysiukKŁ "Ryś" Giżycko
2007Jan PieczunkoKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2007Edward RopelewskiKŁ "Partyzant" Warszawa
2007Władysław SteckiWKŁ "Granica" Gołdap
2007Zbigniew SznajderowiczKŁ "Ryś" Giżycko
2007Tadeusz SztuczkaWKŁ "Granica" Gołdap
2007Benon SzypulewskiKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2007Józef UrbanowiczWKŁ "Granica" Gołdap
2007Arkadiusz ZychKŁ "Ryś" Giżycko
2007Jerzy ZakrzewskiKŁ "Szelment" Suwałki
2007Jan TorebkoKŁ "Sarna" Olecko
2007Florian SobolewskiKŁ "Leśnik" Augustów
2007Lech SkowrońskiKŁ "Sarna" Olecko
2007Mariusz RetelKŁ "Sarna" Olecko
2007Andrzej MaksimowiczKŁ "Sarna" Olecko
2007Maria Makowska SprudinKŁ "Puszcza" Pisz
2007Roman ChrząszczKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2007Stanisław GórnyKŁ "Szelment" Suwałki
2007Olgierd FurmanKŁ "Szelment" Suwałki
2007Marian FrąckiewiczKŁ "Leśnik" Augustów
2007Zygmunt BiałousKŁ "Leśnik" Augustów
2007Ireneusz BartoszewiczKŁ "Leśnik" Augustów
2007Jan DąbrowskiKŁ "Puszcza" Pisz
2007Andrzej GackiKŁ "Puszcza" Pisz
2007Waldemar GrajkoKŁ "Puszcza" Pisz
2007Jerzy KosakowskiKŁ "Puszcza" Pisz
2007Zbigniew MaciukKŁ "Puszcza" Pisz
2007Jan MajewskiKŁ "Jedynka" Suwałki
2007Andrzej MakarewiczKŁ "Puszcza" Pisz
2007Tadeusz RutkowskiKŁ "Puszcza" Pisz
2007Jerzy SeksińskiKŁ "Puszcza" Pisz
2007Zdzisław BiałowąsKŁ "Rogacz" Giżycko
2007Zbigniew DerewońkoKŁ "Rogacz" Giżycko
2007Stanisław IwiczukKŁ "Mazury" Węgorzewo
2007Edward MailnowskiKŁ "Granica" Gołdap
2007Jan MichniewskiKŁ "Rogacz" Giżycko
2007Michał TreszczyńskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2007Eugeniusz SamiłaKŁ "Rogacz" Giżycko
2006Jan KowalewskiKŁ "Dzik" Olecko
2006Eugeniusz FajKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2006Ryszard DudzinWKŁ "Cyranka" Orzysz
2006Boguslaw ChmielewskiKŁ "Dzik" Olecko
2006Zofi BerezeckaKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2006Stanisław BubrowskiKŁ "Łoś" Sejny
2006Waldemar KoprowskiKŁ "Las" Biała Piska
2006Jerzy ZinkiewiczKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2006Aleksander TofilukWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2006Władyslaw GlińskiKŁ "Las" Biała Piska
2006Leszek GłębockiKŁ "Puszcza" Pisz
2006Czesław GrudziązKŁ "Las" Biała Piska
2006Bronisław GrabekKŁ "Szelment" Suwałki
2006Krzysztof Hołdyński
2006Paweł JakubiakKŁ "Dzik" Olecko
2006Jan JeżewskiKŁ "Dzik" Olecko
2006Jan JodkoKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Jarosław JuchniewiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Waldemar KoprawskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Edward KarwackiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Edmund LipnickiKŁ "Cyraneczka" Warszawa
2006Jan PachuckiKŁ "Łoś" Sejny
2006Mieczysław PankiewiczKŁ "Łoś" Biała Piska
2006Kazimierz Tarnacki
2006Jerzy UździłoKŁ "Brzask" Warszawa
2006Bronisław ŻukowskiKŁ "Łoś" Sejny
2006Józef ZajączkowskiKŁ "Szelment" Suwałki
2006Norbert BejnarowiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Jan SzymańczykKŁ "Dzik" Olecko
2006Jan KuglarzWKŁ "Granica" Gołdap
2006KŁ "Las" w Białej Piskiej
2006Jerzy LitwinienkoKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Witold MackiewiczKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Wincenty MińczukKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Jacek MiszkielWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2006Reneusz NadrowskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Feliks NarkiewiczKŁ "Rogacz" Giżycko
2006Jan OpanowskiKŁ "Dzik" Olecko
2006Bogusław PieciunKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2006Anna PłatoszWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2006Janusz SawickiWKŁ "Granica" Gołdap
2006Tadeusz SiekierskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2006Leszek StaneckiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2006Mariusz StankiewiczWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2006Wojciech SułkowskiWKŁ "Jeleń" Giżycko
2006Paweł SztormWKŁ "Zielony krąg" Warszawa
2006Tadeusz SzyłejkoKŁ "Cyranka" Węgorzewo
2005Tadeusz RudziewiczKŁ "Las" Gołdap
2005Andrzej PielaKŁ "Partyzant" Warszawa
2005Leszek BadzyńskiKŁ "Kormoran" Giżycko
2005Edmund CilulkoKŁ "Kormoran" Giżycko
2005Jaroslaw ZyskowskiKŁ "Partyzant" Warszawa
2005Tadeusz WilczyńskiKŁ "Leśnik" Białystok
2005Stefan WrzockaKŁ "Kormoran" Giżycko
2005Stefan SzpotWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2005Piotr SindrewiczKŁ "Kormoran" Giżycko
2005Andrzej SierońskiKŁ "Kormoran" Giżycko
2005Zdzisław Huszcza
2005Ryszard HerbaczewskiKŁ "Szelment" Suwałki
2005Henryk OstrowskiKŁ "Las" Gołdap
2005Piotr MilewskiKŁ "Las" Gołdap
2005Stanisław ŁukasikWKL Cytadela" Warszawa
2005Leonard KopecKŁ "Ratusz" Warszawa
2005Józef HowarkoWKŁ "Zielony Krąg" Warszawa
2005Henryk GórnyKŁ "Kormoran" Giżycko
2005Kazimierz JakucińskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2005Grzegorz Hryniewicki
2005Janusz KantowiczKŁ "Partyzant" Warszawa
2005Mieczysław KociszKŁ "Kormoran" Giżycko
2005KŁ "Kormoran" w Giżycku
2004Andrzej KobordoKŁ "Mazury" Węgorzewo
2004Miroslaw KonopińskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2004Zdzisław Nerterowicz
2004Stanisław PastuszkaWKŁ "Granica" Gołdap
2004Stanisław PatalanKŁ "Puszcza" Pisz
2004Andrzej Przeborowskiniestowarzyszony
2004Mirosław PrzestrzelskiWKŁ "Cyranka" Orzysz
2004Lech SłobodaKŁ "Mazury" Warszawa
2004Jan ZwierowiczKŁ "Ratusz" Warszawa
2004Józef Malinowski
2004Stanisław NawojczykKŁ "Mazury" Węgorzewo
2004Henryk MurawskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2003Wojciech WasilewskiWKŁ "Jeleń" Giżycko
2003WKŁ "Oręż" w Ełku
2003Bazyli SzmygaKŁ "Las" Gołdap
2003Jadwiga SakowiczKŁ "Las" Gołdap
2003Włodzimierz KolasaKŁ "Las" Gołdap
2003Piotr KasprykKŁ "Żuraw" Ruciane-Nida
2003Henryk PawlukanisKŁ "Las" Gołdap
2003Jerzy WarsiewiczKŁ "Las" Gołdap
2003Jan JanczeniaKŁ "Dzik" Olecko
2003Dariusz RewakWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2003Krzysztof NosekKŁ "Rogacz" Giżycko
2003Waldemar KiewliczKŁ "Rogacz" Giżycko
2003Marian CiepłuchaWKŁ "Oręż" Ełk
2003Edward DąbkowskiKŁ "Ryś" Suwałki
2003Marian GalickiKŁ "Serwy" Augustów
2003Stefan MajewskiKŁ "Rys" Suwalki
2003Stanisław PielaWKŁ "Oręż" Ełk
2003Jerzy RomanKŁ "Szelment" Suwałki
2003Mirosław SewastynowiczKŁ "Ryś" Suwałki
2003Jan SuchockiKŁ "Szelment" Suwałki
2003Krzysztof WierzbickiWKŁ "Jeleń" Giżycko
2003Janina ZąbkiewiczKŁ "Szelment" Suwałki
2003Romuald BorkowskiKŁ "Słonka" Sejny
2003Jan BrzezińskiKŁ "Słonka" Sejny
2003Zbigniew DudekWKŁ "Jeleń" Giżycko
2003Czesław KoneszkoKŁ "Słonka" Sejny
2003Grzegorz PawłowskiKŁ "Słonka" Sejny
2003Krzysztof PieńkowskiKŁ "Grunwald" Warszawa
2003Danuta RusiakWKŁ "Jeleń" Giżycko
2003Ryszard GiczewskiKŁ "Hańcza" Suwałki
2003Józef Łazarski †KŁ "Hańcza" Suwałki
2003Tadeusz WasilewskiKŁ "Leśnik" Białystok
2003Kazimierz BurzyńskiKŁ "Dzik" Olecko
2002Aleksy ŁozowskiKŁ "Ryś" Suwałki
2002Henryk BujnowskiKŁ "Ryś" Giżycko
2002Ryszard ChojnowskiKŁ "Batalion" Augustów
2002Edward AdamczykKŁ "Sarna" Olecko
2002Janusz BorowczkKŁ "Hańcza" Suwałki
2002Antoni DudaWKŁ 301" Daniel" Warszawa
2002Tadeusz GochKŁ "Kormoran" Giżycko
2002Ryszard JurkiewiczKŁ "Jedynka" Suwałki
2002Janusz JurewiczKŁ "Kormoran" Giżycko
2002Jarosław SulimaKŁ "Sarna" Olecko
2002Mirosław ŁobodaKŁ "Ryś" Suwałki
2002Andrzej ZiętekKŁ "Kormoran" Giżycko
2002Jarosław OsydaKŁ "Hańcza" Suwałki
2002Wacław OlszewskiKŁ "Sarna" Olecko
2002Jan PryczkowskiKŁ "Hańcza" Suwałki
2002Jerzy PawlikowskiKŁ "Ryś" Giżycko
2002Eugeniusz RapnikKŁ "Ryś" Giżycko
2002Andrzej RomanowskiKŁ "Sarna" Olecko
2002Tadeusz SmerdelKŁ "Ryś" Giżycko
2002Wojciech WierzbickiKŁ "Jedynka" Suwałki
2002Tadeusz BednarekKŁ "Sarna" Olecko
2002Janusz StaniulKŁ "Ryś" Giżycko
2002Janusz LubeckiKŁ "Sarna" Olecko
2002Adam BojarskiKŁ "Ryś" Giżycko
2001Henryk Kasiborski
2001Zdzisław KieżunWKŁ "Jeleń" Giżycko
2001Stanisław KliberWKŁ "Sokół" Giżycko
2001Rajmund KojroWKŁ "Oręż" Ełk
2001Jarosław KowalewskiKŁ "Dzik" Olecko
2001Eugeniusz KowalewskiKŁ "Kuna" Warszawa
2001Krzysztof KunkaWKŁ "Sokół" Giżycko
2001Eugeniusz KamińskiKŁ "Ryś" Ełk
2001Jerzy MilanowskiKŁ "Nr 1" Ełk
2001Teodor NatkańskiWKŁ "Jeleń" Giżycko
2001Jerzy OkułaKŁ "Ryś" Suwałki
2001Andrzej OłowniaWKŁ "Cyranka" Orzysz
2001Marek PorolniczakWKŁ "Sokół" Giżycko
2001Henryk JeżewskiKŁ "Dzik" Olecko
2001Marian PodleckiKŁ "Nr 1" Ełk
2001Mikołaj KarpieszukWKŁ "Oręż" Ełk
2000Jan JasińskiWKŁ "Sokół" Giżycko
2000Jarosław JaworowskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Marian JasinowskiKŁ "Szelment" Suwałki
2000Adam KacprzykKŁ "Szarak" Suwałki
2000Wiesław KamińskiKŁ "Szelment" Suwałki
2000Ireneusz KowalikKŁ "Szelment" Suwałki
2000Andrzej ŁyskojcWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Ryszard MejdusKŁ "Kormoran" Giżycko
2000Eugeniusz MiszkielWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Gustaw OrłowskiKŁ "Szarak" Suwałki
2000Jacek ObłockiKŁ "Jedynka" Suwałki
2000Grzegorz PłatoszWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Mieczysław RatasiewiczWKŁ "Granica" Gołdap
2000Leon SztabińskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Zdzisław SkrockiKŁ "Szarak" Suwałki
2000Józef TęczaWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Leon TomaszewskiKŁ "Nr 1" Ełk
2000Tadeusz TwarogowskiKŁ "Szelment" Suwałki
2000Wasilewski ZenonKŁ "Szelment" Suwałki
2000Czesław WaszkiewiczKŁ "Cyraneczka" Warszawa
2000Andrzej WiszowatyWKŁ "Sokół" Giżycko
2000Mirosław WujekWKŁ "Granica" Gołdap
2000Lechosław WolińskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
2000Michał ZabawskiWKŁ "Sokół" Giżycko
2000Kazimierz ZakrzewskiKŁ "Mazury" Węgorzewo
2000Jan GruzelKŁ "Kormoran" Giżycko
1998Julian CumachWKŁ "Zielony Krąg" Warszawa
1998Józef IdaszWKŁ "Zielony Krąg" Warszawa
1998Stanislaw BernatowiczKŁ "Ryś" Ełk
1998Tadeusz BartosWKŁ "Granica" Gołdap
1998Wiesław ChojnowskiKŁ "Ryś" Ełk
1998Ryszard ChomiczKŁ "Leśnik" Augustów
1998Eugeniusz ŚleszyńskiKŁ "Leśnik" Augustów
1998Tadeusz CyglerKŁ "Ryś" Giżycko
1998Bogusław WierzbińskiKŁ "Leśnik" Augustów
1998Ryszard MikłaszKŁ "Ryś" Giżycko
1998Roman MaconkoWKŁ "Cyranka" Orzysz
1998Paweł BuksińskiKŁ "Leśnik" Augustów
1998Mirosław RewakWKŁ "Żbik" Węgorzewo
1998Józef LotaKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1998Stefan SzymańskiKŁ "Jedynka" Suwałki
1998Zenon ZounerKŁ "Mazury" Węgorzewo
1997Jerzy MachnaczKŁ "Sarna" Olecko
1997Władysław KrajewskiKŁ "Sarna" Olecko
1997Ryszard ŚlomzińskiKŁ "Sarna" Olecko
1997Krzysztof MasalskiKŁ "Sarna" Olecko
1997Piotr ChmielewskiKŁ "Sarna" Olecko
1996Antoni BabiarzKŁ "Dzik" Olecko
1996Antoni DzienisiewiczKŁ "Dzik" Olecko
1996Stefan BarwickiKŁ "Leśnik" Białystok
1996Zbgniew BogusławskiKŁ "Serwy" Augustów
1996Ryszard TuszkowskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1996Tadeusz CiborskiKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1996Jan WojciechowskiKŁ "Dzik" Olecko
1996Henryk GałązkaKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1996Stanisław IgrasKŁ "Ryś" Giżycko
1996Jerzy JaroszewskiKŁ "Dzik" Olecko
1996Czesław KajrysKŁ "Rogacz" Giżycko
1996Krzysztof KochanowskiKŁ "Serwy" Augustów
1996Andrzej KrajewskiKŁ "Leśnik" Białystok
1996Bolesław KryńskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1996Adam KuryłoKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1996Mieczysław ŁomiecKŁ "Dzik" Olecko
1996Piotr ŁozowskiKŁ "Leśnik" Białystok
1996Antoni PiotrowskiKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1996Stefan PartykaKŁ "Ryś" Giżycko
1996Ludwik PotyrałoKŁ "Rogacz" Giżycko
1996Jarosław RackiewiczKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1996Jerzy RosińskiKŁ "Ryś" Giżycko
1996Stanisław ZinkiewiczKŁ "Cyranka" Węgorzewo
1996Aleksander SiemaszkoKŁ "Dzik" Olecko
1996Kazimierz StaniulKŁ "Ryś" Giżycko
1996Reginald StelmasiewiczKŁ "Rogacz" Giżycko
1996Waldemar StelmasiewiczKŁ "Rogacz" Giżycko
1996Józef SutkowskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1996Wiesław SznajderewiczKŁ "Ryś" Giżycko
1996Józef WirkowskiKŁ "Serwy" Augustów
1996Edward ChmuraKŁ "Dzik" Olecko
1996Stanisław SiekierdaKŁ "Rogacz" Giżycko
1995Stanisław Zemło
1995Bronisław AndruczykKŁ "Łoś" Sejny
1995Henryk CzarnotaKŁ "Jedynka" Suwałki
1995Antoni CilakKŁ "Łoś" Sejny
1995Janusz DobuszyńskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Józef GiedoKŁ "Serwy" Augustów
1995Stanislaw GrablewskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Henryk JanusKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1995Witold KiełczewskiKŁ "Jedynka" Suwałki
1995Henryk KarłowiczKŁ "Łoś" Sejny
1995Romuald KondowskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Krzysztof KozakiewiczKŁ "Łoś" Sejny
1995Marek LewandowskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Antoni ŁanukowskiKŁ "Ursus" Warszawa
1995Wacław MazurKŁ "Hańcza" Suwałki
1995Józef MilewskiKŁ "Serwy" Augustów
1995Michał WiechowskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1995Zenon BurzyńskiKŁ "Serwy" Augustów
1995Henryk OłdakowskiKŁ "Jedynka" Suwałki
1995Piotr PrzekopKŁ "Jedynka" Suwałki
1995Leon RzodkiewiczKŁ "Jedynka" Suwałki
1995Longin RosiwskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Jan SewastynowiczWKŁ "GON" Warszawa
1995Jan SudnikKŁ "Serwy" Augustów
1995Bronisław SzałaszewiczKŁ "Łoś" Sejny
1995Edmund SymonowiczKŁ "Łoś" Sejny
1995Mirosłąw StabińskiKŁ "Ryś" Giżycko
1995Bernard TararaKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1995Walery TrejnowskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Kazimierz TurowskiKŁ "Łoś" Sejny
1995Witold UździłoKŁ "Brzask" Warszawa
1995Stanisław Niedźwiedzkinieztowarzyszony
1995Władysław MałżKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1993Sylwin MazurWKŁ "Jeleń" Giżycko
1993Zenon AntoniukWKŁ "Żbik" Węgorzewo
1993Zbigniew AuronKŁ "Słonka" Sejny
1993Antoni BanelKŁ "Las" Gołdap
1993Witold BarańskiKŁ "Dabrowa" Pisz
1993Włodzimierz ChrystowskiKŁ "Las" Gołdap
1993Waldemar DudaKŁ "Szelment" Suwałkii
1993Wincenty GłąbKŁ "Puszcza" Pisz
1993Mieczysław GórzyńskiKŁ "Dąbrowa" Pisz
1993Józef GrażewiczKŁ "Żubr" Kruklanki
1993Grzegorz GronekKŁ "Orla Jucha" Ełk
1993Stanisław JarockiKŁ "Las" Gołdap
1993Jan KarpiukKŁ "Las" Gołdap
1993Edmund KocikowskiWKŁ "Jeleń" Giżycko
1993Henryk KoprowskiKŁ "Las" Biała Piska
1993Romuald KowalewskiKŁ "Orla Jucha" Ełk
1993Kazimierz KutnikWKŁ "Cyranka" Orzysz
1993Marian LutoKŁ "Słonka" Sejny
1993Wiesław ZalewskiKŁ "Puszcza" Pisz
1993Stanisław NowickiKŁ "Puszcza" Pisz
1993Marian OchędzanKŁ "Las" Gołdap
1993Walerian SokołowskiWKŁ "Cyranka" Orzysz
1993Dymitr SprudinKŁ "Puszcza" Pisz
1993Eugeniusz Śledź †KŁ "Szelment" Suwałki
1993Ryszard ŚwiderskiKŁ "Las" Biała Piska
1993Eugeniusz ŚwierzyńskiKŁ "Batalion" Augustów
1993Czesław WitkowskiKŁ "Łoś" Sejny
1993Remigiusz WołągiewiczWKŁ "Żbik" Węgorzewo
1992Zbigniew MocarskiKŁ "Sarna" Olecko
1992Adam KufelKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1992Ignacy BielskiKŁ "Sarna" Olecko
1992Ryszard JarząbekKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1992Wiesław StyczyńskiKŁ "Sarna" Olecko
1992Stanisław NamiotkoKŁ "Sarna" Olecko
1992Wincenty ZamojskiKŁ "Sarna" Olecko
1992Stanisław RamotowskiKŁ "Sarna" Olecko
1992Andrzej WijasKŁ "Sarna" Olecko
1992Bolesław PłazaKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1989Henryk WęgorzewskiKŁ "Nr 1" Suwałki
1989Kazimierz PłońskiKŁ "Nr 2" Augustów
1989Antoni CzupryńskiKŁ "Nr 1" Suwałki
1989Władysław Góralik
1989Mieczysław JaroszKŁ "Słonka" Sejny
1989Jan KrasodębskiKŁ "Słonka" Sejny
1989Mieczysław KulbackiKŁ "Serwy" Augustów
1989Mikołaj BujkoKŁ "Szelment" Suwałki
1989Janusz MakarczykKŁ "Leśnik" Augustów
1989Andrzej FalkowskiKŁ "Słonka" Sejny
1989Bernard ProkopKŁ "Nr 2" Augustów
1989Czesław SzelągowskiWKŁ "Sokół" Giżycko
1989Jan WojczulisKŁ "Szelment" Suwałki
1989Franciszek Kochanowski †KŁ "Serwy" Augustów
1989Józef BorkowskiKŁ "Leśnik" Augustów
1987Henryk AntosiewiczWKŁ "Cyranka" Orzysz
1987Tadeusz WiniewiczKŁ "Leśnik" Bialystok
1987Krzysztof LeśniewskiKŁ "Szelment" Suwałki
1987Ryszard CylcKŁ "Darz Bór" Warszawa
1987Piotr SkubisKŁ "Serwy"Augustów
1987Tadeusz GrabarczykKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1987Witold ŻochKŁ "Orla Jucha" Ełk
1986Kazimierz JabłońskiKŁ "Ryś" Suwałki
1986Wojciech Czałbowski †KŁ "Rogacz" Giżycko
1986Zdzisław MilewskiKŁ "Puszcza" Pisz
1986Adam PucekKŁ "Hańcza" Suwałki
1986Zbigniew MalinowskiKŁ "Puszcza" Pisz
1986Jerzy KowalskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1986Czesław PieńkowskiKŁ "Puszcza" Pisz
1985Dietmar SerafinKŁ "Zielony Krąg" Warszawa
1985Ryszard Piszczatowski
1984Krzysztof WyrobekKŁ "Żubr" Kruklanki
1984Józef JakubanisKŁ "Ryś" Suwałki
1984Marcin Bronkiewicz †WKŁ "Żbik" Węgorzewo
1984Zbigniew Bagiński †WKŁ "Sokół" Giżycko
1984Ludwik CzaplaWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
1984Jerzy ChmielewskiKŁ "Ryś" Giżycko
1984Zbigniew DąbekKŁ "Sarna" Olecko
1984Tadeusz DąbrowskiKŁ "Hańcza" Suwałki
1984Lech ŻyndaWKŁ "Żbik"Węgorzewo
1984Jerzy JakóbKŁ "Ryś" Suwałki
1984Wiktor TarasewiczKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1984Ryszard KalińskiKŁ "Sarna" Olecko
1984Henryk KarłowiczKŁ "Łoś" Sejny
1984Tadeusz KrawiecWKŁ "Cyranka" Orzysz
1984Mieczysław KujawaWKŁ "Cyranka" Orzysz
1984Kazimierz KozakKŁ "Ryś" Giżycko
1984Bartłomiej MłyniecKŁ "Ryś" Giżycko
1984Ryszard SofińskiKŁ "Dzik" Olecko
1984Stanisław SkrobotKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1984Remigiusz Huszcza †KŁ "Jedynka" Suwałki
1984Stanisław StaśkiewiczKŁ "Nr 1" Suwałki
1984Andrzej BobkiewiczKŁ "Dzik" Giżycko"
1984Krzysztof WiszowatyKŁ "Dzik" Giżycko
1984Jan SrebrowskiWKŁ "Żbik"Węgorzewo
1983Zdzisław DaniłowiczKŁ "Słonka" Sejny
1983Czesław ZianowiczKŁ "Łoś" Sejny
1983Władysław JasionowskiKŁ "Nr 2" Suwałki
1983Henryk SulewskiKŁ "Nr 2" Węgorzewo
1983Stanisław AndrzejczykKŁ "Łoś" Sejny
1983Jan OleksyKŁ "Słonka" Sejny
1983Jerzy DąbskiKŁ "Nr 2" Węgorzewo
1983Jan GoździewskiKŁ "Knieja" Białystok
1983Józef BucwińskiKŁ "Sarna" Olecko
1983Zbigniew KorenkiewiczKŁ "Jedynka" Suwałki
1983Ryszard Murawski †KŁ "Mazury" Warszawa
1983Jerzy ŁukaszewiczKŁ "Nr 2" Suwałki
1982Jerzy ŁęczyckiKŁ "Sarna" Olecko
1981Andrzej Czerkawski †KŁ "Łoś" Sejny
1981Wiesław SzybińskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1981Władysław RogowskiKŁ "Orla Jucha" Ełk
1981Henryk SadowskiKŁ "Nr 1" Augustów
1981Ryszard WaleńdzikKŁ "Orla Jucha" Ełk
1981Tadeusz ŁukaszczukKŁ "Orla Jucha" Ełk
1981Jan BargielskiKŁ "Ursus" Warszawa
1981Eugeniusz Daszkiewicz
1981Stanisław NadolskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1981Michał KowolczukKŁ "Nr 107" Ełk
1978Henryk Wojda †WKŁ "Żbik" Węgorzewo
1978Stefan TwarkowskiWKŁ "Sokół" Ciechanów
1978Walczak HubertWKŁ "Żbik" Węgorzewo
1978Stanisław Sroczyński
1978Florian HorlożyńskiWKŁ "Cyranka" Orzysz
1978Michał JackiewiczWKŁ "Granica" Gołdap
1978Jan SzczęsnyWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
1978Feliks KowalskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1978Wień Krzenewski
1978Sławomir RzepkowskiKŁ "Ryś" Giżycko
1978Benedykt BartczakWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
1978Wincenty Zambrzycki
1978Zenon Wiński
1978Benedykt Kamiński
1976Jan PyraKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1976Ryszard WarsiewiczKŁ "Sarna" Olecko
1976Piotr SiwyKŁ "Ryś" Giżycko
1976Bazyli GrygorukKŁ "Ryś" Suwałki
1976Wacław KiezikKŁ "Rogacz" Giżycko
1976Eugeniusz LubowickiKŁ "Ryś" Suwałki
1976Władysław LenardKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1976Janusz PawłowskiKŁ "Nr 2" Augustów
1976Stanisław PietkiewiczKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1975Adam RadziwonowiczKŁ "Nr 3" Suwałki
1975Ignacy Skrobot †KŁ "Cyranka" Wegorzewo
1975Kazimierz KiewliczKŁ "Rogacz" Giżycko
1975Stanisław BrzeskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1975Stefan KłębekWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
1975Henryk Wróbel †KŁ "Nr 2" Augustów
1975Krzysztof KardaśKŁ "Rogacz" Giżycko
1975Władysław KuracińskiWKŁ "Sokół" Giżycko
1974Edward DzierzyńskiKŁ "Słonka" Sejny
1974Teodor Jonasz †WKŁ "Granica" Gołdap
1973Edward BizioKŁ "Hańcza" Suwałki
1973Stanislaw ŻylińskiKŁ "Szelment" Suwałki
1973Antoni MatyszczykKŁ "Łoś" Sejny
1973Sławomir DrewońskoKŁ "Rogacz" Giżycko
1973Tadeusz IzabelskiKŁ "Nr 3" Suwałki
1973Marian KlimekWKŁ "Jeleń" Giżycko
1973Kazimierz SkrzekutKŁ "Kormoran" Giżycko
1973Wilhelm Kozłowski †KŁ "Rogacz" Gizycko
1973Jan KupczakWKŁ "Jeleń" Giżycko
1973Jan LimanowiczWKŁ "Jeleń" Giżycko
1973Kazimierz MalinowskiKŁ "Puszcza" Pisz
1973Kazimierz MańczakKŁ "Puszcza" Pisz
1973Bogdan KrawczakKŁ '107" Ełk
1973Wincenty MiszkuniecKŁ "Kormoran" Giżycko
1973Heronim MichniewskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1973Ryszard ŻarnowskiKŁ "Kormoran" Giżycko
1973Jan SuprynowiczKŁ "Kormoran" Giżycko
1973Józef KlickiWKŁ "Sokół" Giżycko
1973Wirgiliusz Żurowski †KŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1972Antoni CzokajłoKŁ "Słonka" Sejny
1972Kazimierz BartłomiejczukKŁ "Sarna" Olecko
1972Stanisław WojciechowskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1972Marian HakielKŁ "Ryś" Giżycko
1972Zygmunt BojarskiWKŁ "Sokół" Giżycko
1972Mieczyslaw WojnowskiKŁ "Nr 1" Suwałki
1972Jan BartyzelKŁ "Las" Sejny
1972Henryk CiemnyKŁ "Serwy" Augustów
1972Sewer Ferenholc †KŁ "Las" Gołdap
1972Roman BuksińskiKŁ "Leśnik" Augustów
1972Eugeniusz JasekWKŁ "Sokół" Giżycko
1972Jan KaszubaKŁ "Nr 1" Suwałki
1972Bolesław LutyKŁ "Sarna" Olecko
1972Stanisław MetelickiKŁ "Nr 2" Augustów
1972Marian OleksiakKŁ "Łoś" Sejny
1972Józef Paluszyński †KŁ "Nr 1" Suwałki
1972Romuald Rorbach †KŁ "Cietrzew" Prostki
1972Franciszek SurelKŁ "Słonka" Sejny
1972Leon SzymkiewiczKŁ "Kormoran" Giżycko
1972Zygmunt StoczyńskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1972Eugeniusz WenikajtysKŁ "Łoś" Sejny
1972Andrzej CzapskiKŁ "Nr 2" Węgorzewo
1971Jerzy AlbowiczKŁ "Ryś" Giżycko
1971Jan SławińskiWKŁ "Jeleń" Giżycko
1971Zygmunt WojsiatKŁ "Kormoran" Giżycko
1971Tadeusz SzczepaniakWKŁ "Jeleń" Giżycko
1971Józef ZalewskiKŁ "Nr 2" Augustów
1971Czesław WedleKŁ "Ryś" Giżycko
1971Ryszard AdamskiKŁ "Ryś" Giżycko
1971Bazyli GulanKŁ "Słonka" Sejny
1970Mieczyslaw ZiątekKŁ "Kormoran" Giżycko
1970Władysław RoginiewiczKŁ "Ryś" Giżycko
1970Henryk KrasiborskiKŁ "107" Ełk
1970Mikołaj GobiecKŁ "Las" Gołdap
1970Ludwik ŚliwkaWKŁ "Jeleń" Warszawa
1970Witold FrąckiewiczKŁ "Kormoran" Giżycko
1970Zenon CzarneckiKŁ "Kormoran" Giżycko
1970Marian CiesielskiKŁ "Rogacz" Giżycko
1970Władysław ChłopikKŁ "Ryś" Ełk
1970Stanisław GilowskiWKŁ "Jeleń" Giżycko
1969Władysław IzbickiKŁ "Dzik" Olecko
1969Antoni KirejczykKŁ "Dzik" Olecko
1969Piotr OkuniewiczKŁ "Ryś" Ełk
1969Czesław ŁabanowiczWKŁ "Cyranka" Orzysz
1969Dominik CyglerWKŁ "Jeleń" Giżycko
1969Leopold SławińskiKŁ "Słonka" Sejny
1969Stanisław AndrackiKŁ "Kania" Augustów
1969Henryk SzybińskiKŁ "Żuraw" Ruciane Nida
1969Tadeusz PawłowiczKŁ "Orla Jucha" Ełk
1969Władysław BilbinKŁ "Dzik" Olecko
1968Władysław SawickiKŁ "Sarna" Olecko
1968Józef RomanowskiKŁ "Sarna" Olecko
1968Saturnin CzajkoKŁ "Nr 2" Augustów
1968Stanisław Głąb †KŁ "Dzik" Olecko
1967Tadeusz KrukowskiKŁ "Orla Jucha" Ełk
1966Józef Brzeziński †KŁ "Orla Jucha" Ełk
1966Wacław RadziwonowiczKŁ "Nr 1" Suwałki
1966Rudolf OksiutowiczKŁ "107" Ełk
1966Wacław SzulcKŁ "Ponowa" Ełk
1966Władyslaw JaskiewiczKŁ "Szelment" Suwałki
1966Antoni WojtachKŁ "Ponowa" Ełk
1966Michał ŻołnierowiczKŁ "Nr 2" Węgorzewo
1966Stanisław PiotrowiczKŁ "Ryś" Suwałki
1966Michał BorowskiWKŁ "Żbik" Węgorzewo
1966Władysław LechKŁ "Nr 2" Augustów
1966Michał LitkowiecKŁ "107" Ełk
1965Tadeusz Gerula †KŁ "Nr 2" Augustów
1965Tadeusz SoczewkaKŁ "Ryś" Ełk
1965Witolis KuzmiczKŁ "Serwy" Augustów
1965Stefan Łoboda †KŁ "Ryś" Suwałki
1964Wiktor KałosKŁ "Cyranka" Wegorzewo
1964Stanisław MiszkinWKŁ "Orzeł" Szeroki Bór
1964Franciszek AdamskiKŁ "Ryś" Giżycko
1963Romuald Szwejkowski †KŁ "Nr 1" Suwałki
1963Czesław PampuchKŁ "Ryś" Giżycko
1963Stefan HuszczaKŁ "Nr 1" Suwałki
1962Józef OrłowskiKŁ "Grunwald" Warszawa
1961Henryk SteckiewiczKŁ "Sarna" Olecko
1961Henryk Kubica †WKŁ "Żbik" Węgorzewo
1961Tadeusz Kryński †KŁ "Ryś" Giżycko
1960Marian WijasKŁ "Sarna" Olecko
1960Adam ZalewskiKŁ "Dzik" Giżycko
1960Tadeusz BełzaKŁ "Kania" Augustów
1960Andrzej KraczkowskiKŁ "Nr 1" Ełk
1960Władysław MejerKŁ "Hańcza" Suwałki
1960Eugeniusz NarkiewiczKŁ "Hańcza" Suwałki
1960Karol PaszkiewiczWKŁ "Żbik" Węgorzewo
1960Edward Warejko
1959Oleg NowickiKŁ "Sarna" Olecko
1958Stanisław KumorowskiKŁ "Puszcza" Pisz
1956Władysław Konstańczak †KŁ "Puszcza" Pisz
1954Witold PylińskiKŁ "Ryś" Giżycko