Ocena selekcyjna trofeów łowieckich

Ocena selekcyjna trofeów łowieckich

 

W związku z sytuacją kryzysową, Zarząd Okręgowy PZŁ w Suwałkach wstrzymuje wszystkie terminy oceny i wyceny trofeów pozyskanych w sezonie 2019/2020. O nowych terminach powiadomimy w później.

 

Zarząd Okręgowy PZŁ informuje, że tegoroczna wycena trofeów pozyskanych w roku gospodarczym 2019/2020 odbędzie się w następujących terminach:

 

6 marca 2020r. – Węgorzewo – Klub Garnizonowy ul. Bema w Węgorzewie (godz. 9.00 – WKŁ „Żbik” w Węgorzewie, godz. 10.00 – KŁ „Cyranka” w Węgorzewie, 11.00 – KŁ Mazury” w Węgorzewie)

 

10 marca 2020r. Giżycko – siedziba Nadleśnictwa Giżycko  – (godz. 9.00 – KŁ Rogacz Giżycko, godz. 10.30 KŁ Dzik Giżycko, godz. 11.30 KŁ Ryś Giżycko, godz. 12.30 KŁ Kormoran Giżycko, godz. 13.30 WKŁ Sokół Giżycko)

 

13 marca 2020r. –Technikum Leśne w Rucianem Nidzie – Sala Tradycji Leśnych) –(godz. 10.00  KŁ Cytadela Warszawa, godz. 11.15  KŁ Cyraneczka Warszawa, godz. 12.00KŁ Darzbór Warszawa)

 

18 marca 2020 r. Drygały – siedziba Nadleśnictwa Drygały  godz. 9.00 – KŁ Daniel Warszawa, godz. 10.00- WKŁ Cyranka Orzysz, godz., godz. 11.30 Las Biała Piska 13.00 – WKŁ Trop Bemowo Piskie),

 

20 marca 2020 r. Pisz – siedziba Nadleśnictwa Pisz, ul. Gdańska 24 w Piszu (godz. 9.00 KŁ Dąbrowa Pisz, godz. 9.30 WKŁ Orzeł Szeroki Bór, godz. 10.30, KŁ Jeleń Warszawa, godz. 11.00 – KŁ Zielony Krąg Warszawa, godz. 12.30  KŁ Puszcza Pisz)

 

24 marca 2020 EłkStrzelnica Myśliwska Ełk – Szyba   (godz. 9.00 KŁ Cietrzew Prostki, godz. 9.30 KŁ Nr 1 Ełk, godz. 10.00 WKŁ Oręż Ełk, godz. 10.30 KŁ Ryś Ełk, godz. 11.00 KŁ Łoś Kalinowo, KŁ Partyzant Warszawa, KŁ Ponowa Ełk, 12.30 KŁ Orla Jucha Ełk,)

 

26 marca 2020r. Suwałki siedziba ZO, ul. 1 Maja 25(godz. 9.00 KŁ Lis Filipów, KŁ Dzik Olecko, godz. 10.00 KŁ Sarna Olecko, KŁ Żubr Kruklanki,  godz.11.00 KŁ Słonka Sejny, KŁ Łoś Sejny, godz. 12.00 KŁ Las Gołdap, WKŁ Granica Gołdap, godz. 13.30 WKŁ GON Warszaw, KŁ Knieja Białystok, KŁ Brzask Warszawa, godz. 14.00 KŁ Ursus Warszawa, KŁ Rogacz Warszawa, KŁ Nadzieja z Opaczy, KŁ Ratusz Warszawa, KŁ Leśnik Białystok)

 

27 marca 2020r. Suwałki siedziba ZO, ul. 1 Maja 25(godz. 9.00 KŁ Jedynka Suwałki, godz. 9.30 KŁ Szarak Suwałki, KŁ Kuna Suwałki, KŁ Kawka Suwałki, godz. 10.30 KŁ Szelment Suwałki, KŁ Hańcza Suwałki, godz. godz. 11.30 KŁ Ryś Suwałki, KŁ Leśnik Augustów, godz. 12.30 KŁ Batalion Augustów, Serwy Augustów, KŁ Kania Augustów, godz. 14.00, KŁ Ryś Białystok, KŁ Łoś Rajgród,)

 

Ponadto prosimy o dostarczenie wszystkich trofeów innych gatunków zwierzyny łownej medalowych dotychczas nie wycenianych wg formuły CIC